فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان اردکان در پیامی فرارسیدن ۱۳ مهر روز نیروی انتظامی را تبریک گفت.
 
به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری اردکان متن پیام هادی مقیمی بدین شرح است:
 
به نام خدا
احساس امنیّت و آرامش، از ضروری‌ترین نیازهای جامعه بشری در دنیای پرتلاطم و پرآشوب کنونی است و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، به‌عنوان یک نیروی مقتدر و مردمی، مهم‌ترین نهاد تأمین و حفظ امنیّت در کشور است.
 
امروزه به برکت جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های سربازان و مأموران جان‌برکف نیروهای انتظامی، کشور عزیزمان ایران یک جزیره آرام و امن در منطقه است و تقویت این اقتدار و امنیّت در گرو تحکیم و استواری نیروی انتظامی است.
 
شهرستان اردکان به‌دلیل موقعیّت و حسّاسیّت جغرافیایی و سیاسی، یکی از مهم‌ترین مناطق استان و کشور است و به همین سبب، انتظارات ویژه‌ای در خصوص تأمین زیرساخت‌های امنیّتی آن احساس می‌شود؛ لذا باید دست نیروهای خدوم انتظامی را به گرمی فشرد که با همکاری و تلاش شبانه‌روزی آنان، ثبات و آرامش به جامعه و مردم خوب این دیار هدیه شده است.
 
ضمن گرامی‌داشت این هفته و تبریک آن، امیدوارم نیروهای انتظامی شهرستان همچنان با تکیه بر ارزش‌هایی چون اقتدار، عزّت و اخلاق نیکوی اسلامی، در تداوم تأمین و ارتقای امنیّت جامعه در سایه توجّه به فرامین فرمانده کلّ قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) موفّق و پیروز باشند.
 
هادی مقیمی
فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان اردکان