فرماندار اردکان در جلسه توجیهی اعضای شعب
فرماندار اردکان در جلسه آموزشی و توجیهی اعضای شعب اخذ رأی، اظهار داشت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی محلی برای اعمال اراده ملت در تعیین سرنوشت و مسیر حاکمیت و اداره کشور است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی با اشاره به برگزاری انتخابات متعدد پس از پیروی انقلاب تاکنون، افزود: با تمهیداتی که برای انتخابات پیش رو اتخاذ گردیده با همکاری و تعامل هرچه بیشتر به بهترین نحو ممکن، قانونی، سالم و آرام برگزار خواهد شد.
 
وی گفت: نتیجه دهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اراده ملت، تقویت نظام جمهوری اسلامی و سرافرازی کشور در عرصه‌های بین‌المللی خواهد بود.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان با تأکید بر رعایت قانون، همکاری و تعامل، تأکید کرد: برگزاری انتخابات سالم ضامن بقای کشور و ملاک اجرای صحیح قانون است و ناظرین، بازرس‌ها و مجریان برگزاری انتخابات باید در مقام عمل با هر گرایش خاص سیاسی حافظ قانون باشند.
 
هادی مقیمی مطرح کرد: همواره انتخابات شهرستان اردکان به دلیل آشنایی کامل دست‌اندرکاران آن قانونمند، سلامت و صحت کامل برگزارشده و تمام سعی خود را در امانتداری رأی مردم کرده‌اند.