رییس شرکت تعاونی مهر در جلسه مسکن مهر اردکان و احمد آباد
     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،"احمد پور شامحمدی "در جلسه دیروز کارگروه مسکن مهر اردکان و احمد آباد با بیان این مطلب افزود :کار زیر سازی معابر مسکن مهر نیز مدتیست که آغاز شده و در حال حاضر با پیشرفت 40درصد ادامه دارد که در این زمینه مساعدت دولت و اختصاص بودجه بیشتر مورد نیاز است .
     وی به لزوم ساخت فضای آموزشی و مسجد هم در مجموعه مسکن مهر اردکان اشاره کرد و خواستار تسریع در احداث این فضاها از طریق ارگانهای ذیربط گردید .
     مدیر عامل مسکن مهر اردکان عدم ایجاد فضای سبز را مشکل دیگری دانست که باید مد نظر قرار گیرد .
     پورشامحمدی با بیان این مطلب که در فاز اول پروژه 294واحد مسکونی در زمینی به مساحت 13هکتار در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید تاکید کرد بحمد الله با تلاش مسئولین بخش اعظم مشکلات مرنفع گردیده است که انشا الله با رفع جزئیاتی که مورد بحث قرار گرفت شاهد تحویل هرچه زودتر این واحدها به صاحبانش باشیم .
     فرماندار اردکان در این جلسه با اعلام این خبرکه اجرای  زیرساختهای مورد نیاز برای فاز سوم پروژه مسکن مهر با پیگیریهای صورت گرفته در حال تحقق می باشد افزود:بحمد اله کار برقرسانی به پروژه مسکن مهر احمد آباد به پایان رسید و در این راستا  اعتبار مورد نیاز برای اجرای شبکه برق فاز سوممسکن مهر اردکان  تامین شده و کار برق رسانی برای این فاز  به زودی آغاز خواهد شد .
     "احمد کمالی "در خصوص حل مشکل فاضلاب متذکر شد با پیگیریهای صورت گرفته توسط مجموعه آب و فاضلاب شهرستان و از طریق رایزنی با اعضای کارگروه مسکن استان مبلغ 920میلیون ریال برای رفع مشکل فاضلاب شهرک تصویب و اختصاص داده شده است .
     وی درزمینه ادامه پروژه در  فاز دوم گفت :تا کنون 250نفردر فاز دوم  از طریق مسکن و شهر سازی ثبت نام شده اند،پیمانکار مربوطه برای ساخت و ساز تعیین شده و در قرار داد منعقده پیمانکار موظف است ظرف مدت یکسال 150واحد مسکونی را ساخته و تحویل نماید .
     وی با بیان این مطلب که با اتمام فاز اول این پروژه ادامه کار در بقیه فازها سریعترصورت خواهد گرفت گفت :با فراهم شدن کلیه زیرساختها و رفع مشکلات یکی پس از دیگری ادامه کاربا اتلاف وقت کمتری انجام خواهد شد .