فرماندار اردکان در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار:
هادی مقیمی فرماندار اردکان در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
۱۷ مرداد روز بزرگداشت و نکوداشت تلاش بی‌امان وجدان‌های بیدار و جان‌های هوشیاری است که با پاشیدن بذر آگاهی و تابانیدن نور حقیقت به وقایع و اتفاقات در راستای روشن‌گری و امیدبخشی به جامعه تلاش می‌کنند.
 
خبرنگاران متعهد، قشر پیشرو در امانتداری، مسئولیت‌پذیری، تعهد و احساس وظیفه‌اند و امروز مفتخریم در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که اطلاع‌رسانی و تهیه اخبار را جزء لاینفک زندگی در نظام مردم‌سالار دینی می‌داند.
 
در عصر ارتباطات و رسانه، نقش خبرنگار بر هیچ‌کس پوشیده نیست و رسانه‌های پویا که بر مبنای اصول نقد و با هدف تعالی اجتماعی فعالیت می‌کند به‌عنوان زبان گویای مردم و مسئولین می‌توانند در پی‌ریزی ساختارهای ارتباطی مدیریت مؤثر باشند.
 
امروزه قلم هنرمندانه خبرنگاران متعهد، ابزاری گران‌سنگ و بی‌بدیل در ترمیم کژی‌ها و ناراستی‌های فرهنگی و اجتماعی است و اطلاع‌رسانی به‌موقع و آگاهانه، قاصدی صادق برای ذهن‌های جستجوگر جامعه است.
 
حرکت خبرنگاران و اصحاب رسانه در مسیر آگاهی بخشی، لایق برترین تقدیرهاست و روز خبرنگار تنها بهانه و فرصتی است تا بار دیگر از اهتمام فعالان عرصه آگاهی بخشی تشکر کنیم.
 
این‌جانب ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار به ویژه شهید والامقام محمود صارمی و نکوداشت اساتید و پیشکسوتان عرصه اطلاع‌رسانی، از مجاهدت خستگی‌ناپذیر خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران، روزنامه‌نگاران و همه اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان اردکان تقدیر نموده و توفیق روزافزون آنان را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان