ویدئو
فرماندار اردکان از ثبت‌نام 12 داوطلب حضور در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه طی مهلت هفت روزه نام‌نویسی خبر داد.
 
حسین اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: اردکان یکی از حوزه‌های مستقل انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان است و کاندیداهای انتخابات برای تصاحب یک کرسی مجلس با هم به رقابت خواهند پرداخت.
 
وی با بیان این‌ که انتخابات اقلیت زرتشتی نیز در این شهرستان برگزار می‌شود، افزود: در این رابطه انتخابات معتمدین اصلی و علی‌البدل هموطنان زرتشتی در شهرستان انجام شده است.
 
رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان با اشاره سوابق رقابت‌های انتخاباتی در این حوزه، ابراز امیدواری كرد كه شاهد انتخاباتی با حضور حداکثری مردم، قانون‌مند و شفاف در این دوره و در نهایت اعتلای بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
 
اسماعیلی در پایان با اعلام این که از بین داوطلبان ثبت‌نامی در حوزه اردکان، یک نفر روحانی است، اضافه كرد: جوان‌ترین داوطلب ثبت‌نام شده در حوزه انتخاباتی شهرستان اردکان فردی با 36 سن و مسن‌ترین داوطلب نیز 66 سال سن دارد.
 
گفتنی است؛ در آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، استاندار یزد به همراه مدیر کل حوزه استاندار و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان با حضور در ستاد انتخابات شهرستان اردکان از روند ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی بازدید کردند و در نشست مشترک با هیئت اجرایی این شهرستان حضور یافتند.
 


Download فیلم