دیدار مدیر کل محیط زیست استان با فرمانداراردکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز مدیر کل محیط زیست استان در دیدار با فرماندار اردکان با تشریح بخشی از مشکلات زیست محیطی شهرستان به رایزنی با فرماندار دراین  زمینه پرداخت .
 
در این دیدار که در دفتر کار فرماندار اردکان برگزارشد "حمید جلالوندی "مدیر کل محیط زیست استان با تاکید بر اهمیت بالای  دشت یزد اردکان در جغرافیای آب و هوایی استان برخی از موارد آلوده ساز محیط زیست را متذکر شد و افزود :قرار گرفتن این شهرستان در مسیر حمل و نقل ترانزیتی و در عین حال استقرار صنایع متعدد در این منطقه ،آب و هوای این شهرستان را برای آلودگی مستعد نموده است .
 
بالاترین مقام زیست محیطی استان با ارائه راهکارهایی خواستار همکاری هرچه بیشتر صنایع اردکان در کاهش آلودگیها شد و گفت :بحمد اله صنایعی که مجوز فعالیت دریافت کرده اند همگی از قوانین زیست محیطی آگاهی لازم را دارند و انتظار می رود با عدم رعایت موارد ،تداوم فعالیت خود ودر وهله بالاتر سلامت زیست محیطی جامعه را به مخاطره نیاندازند .وی نصب ایستگاه سنجش آلایندگی زیست محیطی را یکی از راه هایی دانست که شهروندان از این طریق بصورت ان لاین در جریان میزان آلودگی هوا قرار می گیرند .
 
فرماندار اردکان در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات مجموعه محیط زیست بااستقبال از پیشنهاد نصب ایستگاه سنجش آلایندگی در شهرستان اردکان افزود :لازم است این پروژه توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر با همکاری صنایع شهرستان تامین اعتبار و اجرا گردد .
 
"احمد کمالی "همچنین ازتلاشهای"علی اکبر کارگر " رییس سابق محیط زیست اردکان در طول دوره 3ساله خدمت وی تشکر کرد و برای "لطفی "مسئول جدید این اداره آرزوی توفیق نمود .