در دیدار نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با "جواد نجم الدین "درباره مسائل و مشکلات شرکت پوشش گستر و بخشهای تابعه ایران خودرو در اردکان گفت و گو و تصمیم گیری نمود.
نماینده مردم اردکان در این دیدار با اشاره به عزم ایران برای فتح قله های صنعتي و دست‌يافتن به استانداردهاي توسعه‌اي ، از صنعت خودروسازی به عنوان یکی از ارکان اساسی این مهم نام برد و افزود:کارخانجات خودروسازی بایست با تجهیز خود به علم و امکانات روز ، در جهت تکامل محصولات خود گام بردارند زیرا درغیر اینصورت و در فضای تقریباً انحصاری و عدم رقابت که می تواند منجر به کاهش کیفیت محصولات گردد ،جلب اعتماد مشتری به عنوان بزرگترین سرمایه هر تولید کننده از دست خواهد رفت.
"تابش" تامین منابع مالی و نيازهاي سرمايه‌اي شركت‌ها و نهادهای تامین کننده قطعات "ایران خودرو" را ضروری دانست و با اشاره به شرکت پوشش گستر اردکان به عنوان یکی از این شرکتها افزود:این شرکت توانسته است از سال 81 به عنوان یکی از شرکتهای تامین کننده قطعات ایران خودرو و سایپا فعالیت کند که متاسفانه به دلیل عدم دریافت مطالبات خود از بخشهای تابعه شرکتهای خودرو ساز ، اکنون با مشکل جدی مواجه گردیده و مجبور به تعدیل نیروی خود که اکثراً از زنان سرپرست خانوار شهرستان می باشندگردیده که این امر نارضایتی مردم و سرمایه گذاران را در پی داشته است.
وی ادامه داد در جلسه چند هفته گذشته با وزیر صنایع پیگیر امر بودم و وزیر محترم نیز در دستوری خواستار حل این مشکل شد.تابش در عین حال خواستارعملی شدن پیگیریهای صورت گرفته و تسریع در پرداخت این مطالبات گردید و اظهار امیدواری کرد تا با حل مشکل، این شرکت بتواند با حداکثر ظرفیت و تمام نیروهای خود فعالیت نماید.
نماینده مردم اردکان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از تاخیر بیش از اندازه در تحویل خودرو که به رویه ای رایج تبدیل شده ، خواستار توجه و ارائه راهکار عملی بخصوص در رابطه با تندر 90 و تحویل مخازن گازسوز برای خودروهای فروخته شده گردید.
تحویل چند خودرو به نمایندگیهای این شرکت در اردکان به صورت امانی جهت انجام امور روزمره از دیگر خواسته های نماینده مردم اردکان بود که مورد موافقت مدیرعامل ایران خودرو قرار گرفت.
مشکلات نمایندگیهای اردکان،تامین قطعات و خدمات پس از فروش،تحویل ونحوه فروش خودرو و ... از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود که نجم الدین با تشریح عملکرد این شرکت ، تولید کم و اختلاف با کمپانی تولیدکننده خودروی تندر 90 را از مشکلات عرضه این خودرو دانست.وی در خصوص فروش خودرو از طریق نمایندگیهای و کاهش واسطه گریها توضیحاتی ارائه نمود.
شایان ذکر است در این دیدارجمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز" تابش" را همراهی می کردند.