با همت جمعی مسئولین و طبع بلند مردم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،پایان هفته گذشته بزرگترین تقاطع غیر هم سطح استان در شهرستان اردکان به دست امام جمعه این شهر به بهره برداری رسید .

در این مراسم که با حضور ،رییس دفتر مشاوران رییس جمهور ،نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه فرماندار و جمعی از مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان برگزار شد  ؛"الفت پور" معاون حقوقی و امور مجلس معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور با اشاره به تلاش عظیم صورت گرفته گفت : این پروژه بزرگ در سطح استانداردهای ملی و شاید فراتر از ان، در زمان مناسب و با اعتبار خوب به بهره برداری رسید و به عنوان عضو کوچکی در مجموعه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری افتتاح این زیرگذر که سه خیابان اصلی از این مسیر را عبور می دهد به همه مردم تبریک میگویم و ان شاءا.. و به سلامتی و میمنت مورد بهره برداری قرار گیرد .

وی با مد نظر قرار دادن تلاشهای دولت خدمتگزار در راستای توسعه و آبادانی کشور در سالهای اخیر برگزاری این مراسم را در آستانه استفاده مردم از این پروژه از دو نظر پراهمیت دانسته و گفت :وقتی آثار تصمیمات و اعتباراتی که در بودجه سنواتی مصوبه دولت لحاظ می شود اینچنین به وضوح مشاهده شده و کام مردم از آن شیرین می شود ؛سرعت عمل ،تصمیم گیری و برنامه ریزی بالا خواهد رفت ودوم اینکه با توجه و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفته و به این اعتقاد پیدا می کنیم که مسئولین از مردم عقب ترند و با مودت همدلی و تلاش بیشتر و تخصیص اعتبار لازم انشا الله روند توسعه را رو به فزونی خواهیم دید.

در ابتدای این مراسم نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه مسئولان در قبال مردم تلاش بی وقفه برای ایجاد رفاه و اسایش در همه زمینه هاست افزود:مردم نیز مسئولان را محل توجه و رسیدگی به مسائل شان میدانند و انتظار دارند این خدمتگزاری با تعهد ،تلاش و امانتداری همراه باشد.

محمد رضا تابش  با اشاره به اینکه مسیر ترانزیتی شهرستان اردکان در محل ورودی میدان شهدا بدلیل حجم بالای ترافیکی همواره برای جان مردم خطر آفرین بوده و هرساله قبل از احداث زیر گذرشاهد تلفات در این نقطه بوده ایم افزود : احداث این پروژه در سالهای اخیر طبیعی و در عین حال مورد نیاز و خواست عمومی مردم بوده است . 
تابش همچنین از همه مردم شهرستان ،بخصوص ساکنین و کسبه اطراف این پروژه که با سعه صدر ، در زمان اجرای این پروژه مشکلات ایجاد شده را تحمل نمودند تقدیر و عذرخواهی نمود .

 این زیرگذر به طول  یک کیلومتر بعنوان بزرگترین زیرگذر مسیر ترانزیتی شمال به جنوب کشور می باشد که با هزینه ای بالغ بر هفت و نیم میلیارد تومان با تلاش جمعی مسئولین شهرستان اردکان ، همکاری مردم و حمایتهای همه جانبه دولت و مجلس شورای اسلامی در کمتر از دوسال ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت .