تا سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید
فرماندار اردکان در بازدید از کارخانه در دست احداث تولید گچ غدیر ضمن تقدیر از فعالیتهای سرمایه گذار بخش خصوصی از نزدیک در جریان پیشرفت کار این واحد صنعتی قرار گرفت .
روستایی طی گفتگو با مدیر عامل این واحد ،باتوجه به ذخایر معدنی گچ موجود در اطراف اردکان راه اندازی کارخانه ای که در نقطه مرکزی معادن اطراف واقع گردیده است بسیار اقتصادی وبا صرفه ارزیابی نمود و وجود این واحد را از نظر نوع وحجم تولید منحصر به فرد دانست .فرماندار همچنین برای رفع مشکلات این واحداقتصادی زود بازده با هدف افتتاح هرچه زودتر آن قول مساعد داد.
حسین زاده مدیر عامل و سرمایه گذار این کارخانه با اشاره به فعالیت های صورت گرفته از افتتاح این کارخانه ظرف سه ماه آینده خبر داد و گفت :عملیات ساخت سایت طی چند روز آینده به پایان خواهد رسید و با انجام کارهای زیربنایی نظیر حمل ونصب ماشین آلات که کار خرید آن به پایان رسیده است انشالله سه ماه دیگر کار تولید وبارگیری آغاز خواهد شد .
وی افزود وجود معادن طبس وحاجی آباد زرین با درصد خلوص 5/98درصد کمک شایانی به سود دهی این کارخانه است وبا تحقق این مهم 10درصد کل سود این مجموعه در قالب موسسه خیریه فاطمه الزهرا صرف امورات عام المنفعه خواهد شد .

گفتنی است این کارخانه در زمینی به مساحت 6000متر مربع با زیر بنای 2000 متر مربع و حجم سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال ظرف سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید ودر این واحد صنعتی 140نفر به صورت مستقیم وغیر مستقیم به کار مشغول خواهند شد