فرماندار اردکان در جشن نشاط اجتماعی کارگران
 فرماندار اردکان در جشن نشاط اجتماعی کارگران شهرستان اردکان ضمن تبیین اهمیت کار و کارگر و عرض تسلیت به مناسبت جانباختن تعدادی از کارگران معدن آزادشهر، اظهار داشت: چرخ‌های اقتصاد تولید و صنعت کشور با دستان پرتوان کارگران به حرکت درمی‌آید.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی با اشاره به مقام کارگر در دین اسلام، خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب تاکنون بر اساس آموزه‌های دینی به حقوق کارگران توجه ویژه‌ای شده و این مهم در دولت‌های مختلف موردتوجه قرارگرفته است.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان تأکید کرد: با تدبیر و فرجام برجام  در بسیاری از مسائل گشایش‌هایی حاصل شد و امیدواریم در سال‌های آینده با ادامه روند عقلانیت و منطق وضعیت کشور به ارتقای کامل برسد.
 
وی با اشاره به سو مدیریت در دولت‌های گذشته، گفت: همه مسئولان باید در جهت بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه تلاش کنند.
 
هادی مقیمی مطرح کرد: ایجاد اشتغال علاوه بر استفاده از منابع مالی داخلی و نیروی انسانی نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی است و سرمایه‌گذاری خارجی تنها با حرف و شعار محقق نخواهد شد.
 
فرماندار اردکان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری خارجی نیاز به توجه دارد؛ افزود: مهم‌ترین مؤلفه‌های سرمایه‌گذاری خارجی آرامش، ثبات، منطق و تعامل و همکاری است.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان گفت: همواره مردم کشور ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه با عقل و منطق عمل کرده‌اند و اهمیت پایدار کشور مدیون ایثارگری‌های شهدا و امام شهدا، هوشمندی ملت فرهیخته و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و تدبیر و عقلانیت است.
 
وی افزود: مردم جمهوری اسلام ایران اهل منطق، گفتگو و از افراط‌وتفریط و شعارهای عوام‌فریبانه بیزار هستند.
 
فرماندار اردکان با اشاره به روند توسعه پایدار شهرستان اردکان، خاطرنشان کرد: در کنار توسعه صنعتی به مهم‌های دیگری ازجمله زیست‌محیطی توجه خواهیم داشت و تمهیدات لازم انجام‌شده و ادامه خواهد داشت.
 
وی با اشاره به تعطیلی دو واحد آلاینده در شهرستان اردکان، افزود: کارخانه‌های مذکور مجبور تأسیسات لازم شده و این روند با نظارت جدی‌تر ادامه خواهد داشت.
 
هادی مقیمی مطرح کرد: جامعه نیازمند تکریم و توجه ویژه به زنان و جوانان، سیاست‌گذاری برای جوانان و کاهش کاستی‌های حوزه زنان است.
 
فرماندار اردکان ضمن دعوت از حضور آگاهانه قشر شریف کارگران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیان کرد: با توجه به‌قرار گرفتن کشور در مقطع مهم و حساس، یاری همه ایرانیان لازم است.