فرماندار اردکان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران پر از انسان‌های بزرگ و اثرگذاری است که جانانه و فداکارانه برای سرافرازی و سربلندی این مرزوبوم از جان و مال خود گذشته‌اند و خاطره‌ای شیرین و کارنامه‌ای تحسین‌برانگیز از خود به‌جای گذاشته‌اند.
 
روزهای آغازین شهریور، یادآور سالروز عروج عاشقانه دو خدمتگزار متعهد و دو الگوی بارز مجاهدت خالصانه؛ شهیدان رجایی و باهنر و یاران باوفای ایشان و هفته گرامیداشت دولت است.
 
این هفته، بهانه‌ای مناسب و فرصت شایسته‌ای برای نمایش دوباره وحدت دولت و ملت و بیان دستاوردهای نظام و و قدردانی و پاسداشت کارمندان سخت‌کوش و متعهد است.
 
در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام گرفته است، تعامل هرچه بیشتر قوا و ارتباط منسجم مردم و دولت می‌تواند زمینه تحقق شعار سال و رفع مشکلات ریشه‌دار اقتصادی کشور را فراهم آورده و باعث ایجاد رونق تولید و اشتغال در کشور شود.
 
این‌جانب با گرامیداشت یادوخاطره شهدای گرانقدر میهن اسلامی به‌ویژه شهدای سرافراز دولت، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه کارمندان دولت در شهرستان اردکان تبریک عرض نموده؛ توفیق روزافزون همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان
۹۶/۰۶/۰۱