فرماندار اردکان در پیامی ضمن تبریک سالروز تأسیس نهاد بسیج، این هفته را فرصتی دانست تا دلاورمردان دفاع مقدس تجربه‌های خود را برای آبادانی کشور به نسل حاضر منتقل کنند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
 
بسیج لشکر مخلص خدا و میعادگاه جوانان پرشور و باایمان این مرزوبوم است که تمام‌قد و با شجاعتی مثال‌زدنی صحنه‌های کم‌نظیری از ایثار و رشادت خلق کردند و در آزمون‌های بزرگی چون دفاع مقدس، سرفراز و استوار بیرون آمدند.
 
برکات فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج در همه دوران‌ها و در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی مشهود و ملموس است و این شجره طیبه که برخاسته از مردم و در راستای ارزش‌های مورداحترام آنان است؛ همواره در همه عرصه‌ها پیش‌گام و پیشرو بوده است.
 
 
نام‌گذاری هفته بسیج، فرصتی مغتنم است تا دلاورمردان دفاع مقدس، تجربه‌های تاریخی و ماندگار و بی‌بدیل خود را به نسل حاضر منتقل ساخته و زمینه بهروزی و پیروزی و آبادانی بیش از پیش نظام را فراهم آورند.
 
این‌جانب ضمن اهدای درود و ادای احترام به شهدای والامقام انقلاب اسلامی، فرارسیدن سالروز تأسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان جان‌برکف تبریک گفته و امیدوارم در راستای تحقق منويات مقام معظم رهبری پیروز و سربلند باشند.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان