فرماندار اردکان در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ماه شعبان، روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
بسمه تعالی
 
ماه مبارک شعبان مزین است به طلوع انواری تابناک از آسمان امامت و ولایت که با طلوع پرفضیلت خود، روشنی‌‌بخش دل‌ها و دیدگان مؤمنان خداجویند. 
 
روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سیدالساجدین، حضرت زین‌العابدین (ع) است.
 
ضمن تبریک این ایام  فرخنده به مردم خداجو و محب اهل‌بیت (ع) شهرستان اردکان، روزهای ارزشمندی که به نام پاسدار و جانباز نیز مزین شده است را به پاسداران و جانبازان شریف ایران اسلامی به ویژه دلاورمردان شهرستان اردکان که نمادی از آزادگی و مقاومت هستند تبریک می‌گویم.
 
درود بر آنان که همواره در طول تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از آن، در دفع شر اجانب از خاک و ارزش‌های این مرز و بوم تأثیر بسزایی داشته و توانسته‌اند آن‌گونه که باید و شاید مدافع مردم و اقندار میهن اسلامی‌مان باشند.
 
سربلندی همگان را در سایه‌سار عنایت حضرت ولی‌عصر (عج) در پیمودن راه شهدای والامقام و غیورمردان این سرزمین با پیروی از آموزه‌های مقام معظم رهبری را از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان