در جلسه ای با حضور فرماندار وجمعی از مسئولین شهر انجام شد
در این جلسه فرماندار اردکان با اشاره به عید میلاد حضرت رسول ، عید همه مسلمانان جهان، و گرامیداشت نام پیامبر بعنوان پیام آور وحدت گفت :همیشه در این ایام از طرف مردم برنامه های جشن وشادی را شاهد هستیم وامسال باید به گونه ای برنامه ریزی شود که علاوه بر جشنهای محله ای وپراکنده که خود مردم بر پا می نمایند یک برنامه واحد نیز با حضور آحاد مردم انجام شود وبا توجه به دو سه مناسبت پیش که با برنامه ریزی همایش پیاده روی انجام شد ومردم هم استقبال خوبی نمودند برگزاری این برنامه در شبی عید میلاد پیشنهاد می گردد .
در ادامه حجت الاسلام حاج اسماعیلی به اهمیت محتوا بخشی به جشنها در هفته وحدت تاکید نمود و گفت :آن شادی که مورد قبول اسلام است شادی واقعی است واین نوع شادی ایجاد نشاط می نماید وگرنه شادی های کاذب پدیده افسردگی وخمودگی به همراه دارد لذا باید دقت شود با محتوا بخشی به جشنهای این هفته شادی واقعی توام با معرفت ،شناخت و معنویت به اجتماع القا شود .
شهردار اردکان نیز در زمینه برنامه افتتاح چند پروژه عمرانی شهرداری از جمله بازار زرین و پارک فرهنگیان به همراه برگزاری جشن میلاد در پایان برنامه پیاده روی در پارک فرهنگیان خبر داد و گفت : در این جشن برنامه های متنوع تدارک دیده شده که انشالله برای مردم مفید وجالب خواهد بود .
برگزاری همایش پیاده روی از محل میدان خاتمی به سمت پارک فرهنگیان واجرای برنامه های جشن میلاد در این پارک توسط شهرداری بهمراه نور افشانی وآتش بازی از مصوبات این جلسه بود .
گفتنی است همایش پیاده روی روزشنبه مورخ 24 اسفند ماه ساعت 4ونیم بعد ازظهر از محل میدان خاتمی آغاز وبه پارک فرهنگیان ختم خواهد شد .مسیر پیاده روی خیابانهای حافظ وصدر آباد تعیین شده استوهزینه های مربوط به جوایز این همایش را کارخانه گندله سازی تقبل می نماید.