جهت رفع مشکلات حوزه راه و ترابری شهرستان اردکان
محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در دیداربا حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری خواستار تسریع در تخصیص اعتبارات مورد نیاز به طرحهایی شد که جهت رفع مشکلات حوزه راه و ترابری شهرستان اردکان ضروری است.
نماینده مردم اردکان در این دیدار با اشاره به ضرورت تلاش بیشتر جهت دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده این وزارتخانه در سندچشم انداز بیست ساله کشور،به تشریح موقعیت ویژه استان یزد و شهرستان اردکان پرداخت و اظهار داشت:این موقعیت ویژه ، اردکان را   به مثابه پل ارتباطی راههای شمال به جنوب مبدل کرده است که قطعاً رفع معظلات و مشکلات آن می تواند نقش موثری درپویایی اقتصاد منطقه داشته باشد.
تابش همچنین از احداث پل زیر گذر تقاطع سنتو در اردکان به عنوان یکی از خواسته های به حق مردم این شهرستان نام برد و با انتقاد از عدم پیش بینی این پروژه مهم در مصوبات سفر دور دوم هیات دولت به استان یزد ،علی رغم تصویب چند مورد مشابه برای شهرهای استان، افزود : در ملاقاتهای متعدد انجام شده ، مقرر گردید اعتبار این پروژه از محل" اعتبارات رفع نقاط حادثه خیز" تامین گردد که با تغییرات متعدد مدیریتی این امر در محاق قرار گرفته است و بایستی قولهای قبلی در این زمینه به مرحله اجرا درآید.
وی در ادامه به کنار گذر حلقوی اردکان-میبد و انتظارات مردم این دو شهرستان اشاره و تصریح کرد: علی رغم پیگیریهای فراوان صورت گرفته،متاسفانه همچنان شاهد تاخیر در بهره برداری از این پروژه حیاتی هستیم و لازم است هر چه سریعتر مسئولین امر نسبت به رفع تنگناهای موجود و تامین اعتبارات لازم اقدامات موثری را انجام دهند.
احداث پل ارتباطی تقاطع جاده قدیم چوپانان با جاده جدید،تامین اعتبار جهت روکش آسفالت محور اردکان -هامانه و محور طبس،تکمیل ساخت محور مهم اردکان-چوپانان و . . . . . از دیگر خواسته های تابش بود که پیرو ملاقاتهای گذشته بر آن تاکید کرد .
وزیر راه نیز در این دیدار با اشاره به دیدارها گذشته خود با نماینده مردم اردکان ،بر تلاش برای حل مشکلات مطروحه تاکید و طی دستوری به معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد خود خواستار توجه ویژه جهت تامین اعتبار پروژه های مذکور شد