با حضور استاندار یزد، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان کشوری
همزمان با سالروز شکست حصر آبادان و آزادسازی خرمشهر مجموعه مصلای خاتم الانبیای شهر احمدآباد در شهرستان اردکان به  بهره‌‌برداری رسید.
 
به گزارش روبط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، مراسم افتتاحیه این مجتمع فرهنگی، مذهبی و ورزشی عصر روز گذشته (چهارشنبه) با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه  کشور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی، استاندار یزد، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
 
امام جمعه احمدآباد در گفت‌وگو با روابط عمومی فرمانداری اردکان در خصوص این مجموعه گفت: در کنار مصلای خاتم الانبیای احمدآباد، مجموعه‌ای از بهترین امکانات روز استخر شنا، سالن بدن‌سازی، فضای آموزشی، حیاط مرکزی، یادمان شهدا و علما، آبنمای باشکوه، کارگاه قالی‌بافی (ویژه خواهران)، کتابخانه، سالن اجتماعات، سالن عقد، کارگاه خیاطی (ویژه خواهران) آماده استفاده عموم است.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین «حسین صابری» افزود: علاوه بر امکانات پیش‌بینی شده در این مجموعه فضای تفریحی مناسبی برای استفاده عموم مردم نیز در نظر گرفته شده است.
 
گفتنی است مجموعه فرهنگی، مذهبی، تفریحی و ورزشی خاتم‌الانبیای احمدآباد طی مدت ۵ سال از محل اعتبارات دولتی و بخش زیادی از آن از طرف خیرین ساخته و به بهره‌برداری رسیده است.