با حضور معاون فرماندار و مدیرکل کمیته امداد استان
در مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان یزد از زحمات یدالله مروتی تجلیل و خلیلی به عنوان مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان اردکان معرفی شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان مصطفی پوردهقان در این مراسم در سخنانی از مروتی به‌عنوان یک مدیر موفق و سخت‌کوش یاد کرد و بر لزوم همکاری و همدلی مدیریت جدید برای رفع محرومیت در این شهرستان تأکید کرد.
 
معاون فرماندار اردکان تلاش برای تحقق یک جامعه توانمند و برخوردار را آرمان شهرستان عنوان کرد و آن‌گاه با تأکید بر لزوم توجه بیش از پیش واحدهای تولیدی و صنایع به مسئولیت‌های اجتماعی خود اظهار امیدواری نمود با ایفای این مسئولیت‌ها، مشکلات اجتماعی کاهش یافته و شاهد کم‌شدن فواصل طبقاتی درآمدی در شهرستان باشیم.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان یزد نیز از مروتی به عنوان مدیری مردم‌دار و خستگی‌ناپذیر یاد کرد و اظهار امیدواری نمود خلیلی در سمت جانشین وی ادامه دهنده راه و تلاش‌های او باشد.
 
علیزاده خاطرنشان کرد همواره سعی کرده‌ایم در انتخاب مدیران از افراد خوش‌نام و باسابقه بهره بگیریم تا در مواجهه با مددجویان، اصل امانتداری و حفظ حرمت آنان مورد خدشه واقع نشود.
 
گفتنی است یدالله مروتی مدیر پیشین کمیته امداد شهرستان اردکان پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل آمد.