فرماندار اردکان در نشست با مدیران مدارس شهرستان
فرماندار اردکان در دیدار با فرهنگیان و مدیران مدارس آموزش‌وپرورش شهرستان اردکان با بیان اینکه آموزش‌وپرورش به‌عنوان سازمان مسئول تعلیم و تربیت آینده‌سازان است؛ اظهار داشت: پیشرفت کشور درگرو توجه به دانایی و آموزش‌وپرورش است و جامعه‌ای که قصد رسیدن به سعادت دارد باید توجه لازم به معلمان و دانش‌آموزان داشته باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی  با اشاره به خدمات دولت‌های بعد از انقلاب تاکنون در حوزه آموزش‌وپرورش، افزود: دولت تدبیر و امید نیز به‌رغم تمام کمبودهای منابع و امکانات اعتباری اما با مدیریت صحیح و همچنین جذب کمک‌های خیری، نگاه ویژه‌ای به تعلیم و تربیت، تأمین زیرساخت‌های مدارس و سایر حوزه‌ها داشته است.
 
وی به توجه مسئولانه مسئولان و اقشار مختلف مردم در انتخابات آتی تأکید و مطرح کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حائز اهمیت دوچندان و هدف، مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم است.
 
هادی مقیمی با اشاره به بیان امام خمینی (ره) که میزان رأی مردم است؛ خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال جاری ملزم به بسترسازی زمینه‌هایی است که آموزش‌وپرورش با حضور معلمان و مدیران آگاه می‌تواند نقش خود را به‌خوبی ایفا کند.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان گفت: دولت به معنای عام است و همه‌ اردکان نظام مستقیم و غیرمستقیم با رأی مردم انتخاب می‌شوند.
 
وی بابیان اینکه لازم است خدمات همه‌ی دولت‌ها برای مردم تبیین شود؛ افزود: برگزاری انتخاباتی پرشور، آگاهانه و با مشارکت حداکثری منافع ملی را تأمین و باعث یاری اجرای برنامه‌های دولت منتخب می‌شود.
 
فرماندار اردکان ضمن تقدیر از همکاری آموزش‌وپرورش با ستاد انتخابات شهرستان اردکان، مطرح کرد: در مدارس کرسی‌های آزاداندیشی برگزار و به سؤالات و ابهامات دانش آموزان پاسخ جامع داده شود.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان گفت: در انتخابات گذشته میزان مشارکت مردم شهرستان اردکان بالاتر از میانگین استان یزد بوده و امیدواریم که در این انتخابات نیز شاهد بالاترین میزان مشارکت اقشار مختلف اردکانی‌ها باشیم.
 
وی با تبیین اصل حقوق شهروندی گفت: معتقدیم که مردم تعیین صلاحیت می‌کنند که چه کسانی شایسته ورود به جایگاه شوراها هستند بر همین اساس تمامی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهرهای اردکان تائید شده‌اند.
 
هادی مقیمی اظهار داشت: تجربه نشان داده که مردم با افراط‌وتفریط رابطه‌ای ندارند و به دنبال آرامش و امنیت، پیشرفت و توسعه هستند.
 
فرماندار اردکان گفت: دولت تدبیر و امید تمام اهتمام خود را در طول چهار سال گذشته در رابطه با حقوق شهروندی به کار بسته و برای مردم رعایت اصول حقوق شهروندی از سوی دولت حاکم حائز اهمیت است.