فرماندار اردکان
فرماندار اردکان در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: روز قدس نماد همبستگی مسلمانان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان جهان است و مسلمانان در راه مبارزه با استکبار تا آخر ایستاده‌اند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی افزود: هرساله روز قدس برای تمامی مسلمانان جهان حائز اهمیت است و در سال جاری نیز با توجه به شرایط خاص منطقه و نیز حوادث کور تروریستی اخیر در کشور، این راهپیمایی از اهمیت دوچندان برخوردار است.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان با اشاره به بیان اخیر مقام معظم رهبری که، این ترقه‌بازی‌ها تأثیری در اراده ملت ایران ندارد؛ خاطرنشان کرد: در طول چند سال اخیر که شاهد تحرکات متعدد و آشوب کشیدن منطقه از طرف گروه‌های تروریستی هستیم، بالاترین ضریب امنیت در دنیا مربوط به جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی گفت: بعد از حوادث اخیر تروریستی تمامی تیم‌هایی که قصد عملیات تروریستی داشتند به‌طور کامل ضربه خوردند و از بین رفتند و قطعاً باقی‌مانده از آن‌ها مورد ضربه قرار خواهند گرفت.
 
هادی مقیمی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور همه مردم در امنیت و آرامش کامل برگزار خواهد شد؛ مطرح کرد: در راهپیمایی روز قدس نشان خواهیم داد که امنیت کشور حتی در اجتماعات و راهپیمایی‌های بزرگ به‌خوبی تأمین است.
 
فرماندار اردکان بیان داشت: راهپیمایی روز قدس در اردکان و شهرهای احمدآباد و عقدا و روستاهای شهرستان اردکان پرشور و با حضور گسترده مردم برگزار خواهد شد تا اتحاد و انسجام ملی را به نمایش گذاشته و با اطاعت از فرامین ولی‌فقیه زمان، یکدل و یک‌صدا فارغ از تفکرات و تعلقات و سلایق مختلف سیاسی، فرهنگی و قومی که وجود دارد برای نظام جمهوری اسلامی و برای اعتلای نظام و ملت و پاسداری از خون شهدا و امنیت کشور به صحنه خواهیم آمد.
 
وی با تأکید بر اینکه قدس شریف جزء لاینفک و جدانشدنی اسلام است؛ خاطرنشان کرد: ملت عزیز ایران همواره نشان داده که حامی مردم فلسطین است و این موضوع مهم را در همه عرصه‌ها ثابت کرده است.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان در پایان صحبت‌های خود ضمن دعوت از مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان اردکان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، گفت: این راهپیمایی با شور و شعور ملت ایران همراه خواهد بود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، راهپیمایی روز قدس در اردکان در ساعت ۱۱:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۲ تیر از مسجد کوشکنو به‌طرف بلوار آیت‌الله خامنه‌ای، خیابان امام خمینی (ره) و مصلای امام برگزار خواهد شد.