صبح امروز در مراسمی با تجلیل از خدمات محمدحسین کریم‌زاده

آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان اردکان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد، فرماندار، امام جمعه اردکان و جمعی از مسئولان شهرستان «جمال فلاح» به عنوان رئیس جدید دادگستری اردکان معرفی شد.

 

فرماندار اردکان در ابتدای این مراسم گفت: دستگاه قضا بعد از پیروزی انقلاب تا کنون، براساس تعالیم اسلامی و با هدایت حضرت امام خمینی (ره) و یارویاور شهیدش مرحوم دکتر بهشتی و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری با حفظ استقلال خود، خدمات ارزنده‌ای را به مردم کشور ارائه نموده است.

 

«هادی مقیمی» با اشاره به اخلاق، نجابت و دلسوزی محمدحسین کریم‌زاده طی فعالیت در مدت همکاری با وی گفت: تغییرات در سطح مدیریت همیشه با هدف بهبودی شرایط صورت می‌پذیرد و در این مدت با تعامل، همدلی و همراهی ارزشمند رئیس دادگستری اردکان توانستیم تصمیمات مهمی را برای شهرستان اتخاذ نماییم.

 

وی به تلاش قوه قضاییه در راستای هماهنگی دستگاه‌ها در حوزه پیشگیری از وقوع جرم و نظارت بر امر اجرای قانون اشاره کرد و افزود: هرچند از لحاظ منابع مالی و انسانی متوجه کاستی‌های موجود هستیم، اما خوشبختانه در شهرستان اردکان دستگاه قضا با توجه به مدیریت خوب و کارشناسان مجرب خود توانسته وظایف محوله را به نحو مطلوبی اجرا کند.

 

مقیمی در پایان به همکاری این نهاد با فرمانداری اشاره کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید دادگستری اردکان، گفت: طی مدت همکاری با آقای کریم‌زاده، در همه زمینه‌ها به‌ویژه حوزه صنعت و مشکلات صنایع آلاینده با پیگیری و حُسن نظر دستگاه قضایی در راستای احقاق حقوق شهروندان و رفع آلودگی با برخی از مراکز برخورد شد که نقش دستگاه قضا در پلمپ دو واحد آلاینده صنعتی بسیار حائز اهمیت بود.

 

«محمدرضا حبیبی» رئیس کل دادگستری استان نیز در این مراسم اهمیت دستگاه قضا در کشور را یادآور شد و افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی، هرگاه قوای سه گانه و مردم در کنار یکدیگر و با تکیه بر اصل رکن نظام یعنی ولایت فقیه حرکت کرده‌اند به پیروزی‌های ارزشمندی دست یافته‌اند.

 

وی با اشاره به زمان تبلیغات و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مهم‌ترین مسئله در انتخابات پیش رو همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مشارکت حداکثری مردم است و امیدواریم نامزدها نیز در راستای قانون به تبلیغات بپردازند و مردم هم با نگاه به تجارب و برنامه‌های نامزدها رأی خود را به صندوق‌ها بیاندازند.

 

»محمدحسین کریم زاده» نیز ضمن ارائه گزارشی از آمار و عملکرد دادگستری اردکان در طول مدت تصدی مسئولیت خود اظهار داشت: به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان، در خصوص انواع جرائم برخورد جدی، قاطع و اتخاذ راهکارهای پیشگیرانه در اولویت اقدامات قضایی این شهرستان قرار گرفت که امیدواریم به وظیفه خود به خوبی عمل کرده باشیم.

 

گفتنی است در پایان این مراسم طی حکمی «جمال فلاح» به عنوان رئیس جدید دادگستری اردکان معرفی شد و از زحمات بیش از ۹ساله کریم زاده با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.