در دفتر نماینده مردم اردکان انجام شد
حمید نصیری مدیرکل کمیته امداد امام (ره) با حضور در دفتر نماینده مردم اردکان با مهندس عباسعلی روستایی و محمدرضا تابش دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که رئیس کمیته امداد امام (ره) اردکان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان حضور داشتند ، نماینده مردم اردکان در سخنانی با تاکید بر لزوم خودکفایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، اظهار داشت:ارائه اموزشهای لازم جهت ارتقاء سطح آگاهیهای علمی و مهارتهای فنی،همچنین ایجاد واحدهای تولیدی و حمایت مسئولین امر از مشارکت بخش خصوصی و مددجویان باید به عنوان اصلی مهم در برنامه های این نهاد قرار داشته باشد.
وی افزود: در همین راستا حدود دو سال پیش پیشنهادی را به کمیته امداد ارائه دادم تا همانگونه که برای فرهنگیان محترم شهرستان اردکان با مشارکت بخش خصوصی یک واحد تولیدی ایجاد شد، کمیته امداد امام(ره) نیز در خصوص راه اندازی یک واحد تولیدی و سهیم نمودن مددجویان تحت پوشش اقدام کند که این حرکت می تواند گام موثری در جهت توانمندی هر چه بیشتر مددجویان و خودکفایی آنها باشد.
 
تابش با ابراز گلایه از طولانی شدن روند اجرای این طرح افزود: با جناب آقای انواری ریاست کمیته امداد امام (ره) نیز در این خصوص صحبت نمودم و ایشان ضمن استقبال از آن، حمایت کامل خود را اعلام داشتند.
وی از مسئولان کمیته امداد استان و شهرستان خواست که مقدمات کار را در قالب یک شرکت فراگیرهرچه سریعتر فراهم آورند تا نتیجه امر در تهران با حضور ریاست کمیته امداد امام (ره) مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان نیز در این دیدار با تشکر از حمایتهای موثر "تابش" از این نهاد مقدس،به بیان گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته و در دست اقدام پرداخت و گفت:پیرو پیشنهاد شما این اداره کل با همکاری کمیته امداد اردکان مقدمات اجرایی شدن این طرح از جمله ثبت شرکت و شناسایی مددجویان را انجام داده است و حمایتهای استانی نیز مشخص و طرح برای بررسی در تهران در آینده نزدیک تقدیم خواهد شد که امید است این طرح هر چه سریعتر به مرحله اجرا درآید