به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه یزد در اردکان، محمدرضا تابش در این دیدار که فرماندار و شهردار اردکان نیز حضور داشتند، ضمن استماع گزارش پیشرفت پروژه‌های مذکور، بر تسریع در حل برخی از مشکلات فراروی این صنعت تاکید نمود.
وی با بیان اینکه اردکان باید در تمام زمینه‌ها از جمله صنعت پیشرو و نمونه باشد، نسبت به حل تنگناهای مطرح شده در مذاکره با مدیرعامل بانک صنعت و معدن، استاندار و سایر مسئولان قول پیگیری داد.
وی همچنین به ملاقات اخیر خود با وزیر صنایع و معادن و معاونین وی اشاره نمود و تصریح کرد: در این دیدار مقرر شد تا صنایع بزرگ شهرستان در راستای توسعه پایدار و متوازن اردکان در پروژه‌های مهم اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و ... مشارکت نمایند.
وی از طرح‌های احداث دانشگاه اردکان و خوابگاه‌های دانشجویی، زیرگذر میدان سیدالشهداء، کمک به تیم‌های ورزشی و ساخت فضاهای ورزشی و تفریحی، مشارکت در احداث مجموعه شهید صحرائی هلال احمر و ... به عنوان برخی از این موارد نام برد .
 
همچنین جمعی از مسئولان صندوق مهر امام رضا(ع) اردکان با حضور در دفتر نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و بر شمردن برخی مشکلات این بخش، خواستار مساعدت وی در احداث مکان جدید صندوق مهر اردکان شدند.
محمدرضا تابش نیز در این دیدار با اشاره به تاسیس این صندوق که موجی از امید را در مردم بخصوص جوانان ایجاد نمود، به برخی از کاستی‌های این بخش اشاره کرد و افزود: این صندوق در برخی از موارد نتوانست انتظارات مردم بخصوص جوانان را برآورده کند.
وی ابراز امیدواری کرد: با حل مشکلات موجود این بخش بتواند موفق‌تر از پیش عمل کند.
تابش همچنین از رییس صندوق مهر کشور خواست تا با توجه به مذاکرات انجام گرفته و قول مساعد وی و واگذاری زمین توسط خیر محترم که جای تقدیر دارد، تسریع در احداث ساختمان این صندوق را مورد توجه قرار دهد.
وی در عین حال قول پیگیری موارد مطروحه، در ملاقات با یسایی رئیس صندوق مهر امام رضا(ع) کشور را داد.