فرماندار اردکان در جلسه ای با حضور بانکهای عامل تاکید کرد
فرماندار اردکان در جلسه ای که امروز با حضور مسئولین بانکها و دست اندر کاران شرکت تعاونی عدالت اردکان که در دفتر وی برگزار شد ضمن اینکه خواستار ارائه گزارش روند توزیع سود سهام عدالت توسط نهادهای زیربط وبانکهای عامل شد بر تسریع در روند اعطای سود سهام تاکید کرد .
فرماندار اردکان با بیان اینکه توزیع سود سهام عدالت مرحله دوم در ایام دهه فجر بایستی به طور کامل انجام می گرفت از این فرایند به عنوان یک کار اولویت دار برای بانکهای عامل یاد کرد وافزود :خدماتی که دولت برای مردم در نظر گرفته است باید به موقع به مردم برسد تا حلاوت آن از بین نرود .
در ادامه این جلسه مسئولین نهادهای زیربط کمیته امداد و بهزیستی که صاحبان سهام مرحله اول از مدد جویان این دستگاهها هستند با ذکر پاره ای از مشکلات خواستار رفع آن توسط بانکهای عامل که شامل صادرات ،کشاورزی ،پست بانک وسپه هستند گردیدند و بانکهای مربوطه نیز ضمن ارائه برخی دلایل برای تسریع در ادامه روند توزیع سود قول همکاری بیش از پیش دادند .
 گفتنی است در حال حاضر 29800 نفر آمار کل افرادی است که در مرحله دوم وسوم
مشمول دریافت سهم شده اند که از این تعداد 16408نفر ثبت نام نموده و سهام دریافت کرده اند .
اضافه می شود سود مرحله دوم وسوم به ازای هر نفر 80هزار تومان است که از طریق بانکهای صادرات ،کشاورزی ،پست بانک و سپه از طریق سیستم شتاب در سراسر کشور قابل پرداخت می باشد