فرماندار اردکان از کاربران برتر و سرگروه‌های صندوق‌های تمام مکانیزه این شهرستان تجلیل کرد.

 

باتوجه به کسب رتبه اول کشوری اردکان در کیفیت و سرعت اعلام نتایج انتخابات مکانیزه شورای شهر، فرماندار این شهرستان از کاربران برتر و سرگروه‌های صندوق‌های تمام مکانیزه اردکان تجلیل کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، مراسم تجلیل از کاربران برتر و سرگروه‌های صندوق‌های تمام مکانیزه اردکان که مقام نخست کشوری در کیفیت و سرعت اعلام نتایج انتخابات مکانیزه شورای شهر را برای اردکان بدست آوردند، شب گذشته برگزار شد.

 

در این مراسم که با ضیافت افطار همراه بود، فرماندار اردکان با تقدیر از عوامل برگزاری انتخابات مکانیزه در شهر اردکان، تلاش مربیان، سرگروه‌ها و کاربران در این شهر را ستود و گفت: کسب دو مقام برتر متوالی در کشور، نشان از آمادگی و دانش فنی نیروهای بومی شهرستان در این حوزه دارد.

 

هادی مقیمی گفت: بر اساس اعلام وزارت کشور، حوزه انتخابیه شهر اردکان در بین تمام حوزه‌های تمام‌مکانیزه کشور در کیفیت برگزاری و سرعت در اعلام نتایج شورای اسلامی شهر حائز رتبه نخست کشوری شد که مطمئناً با تلاش دست‌اندرکاران این امر بویژه کاربران و سرگروه‌های صندوق‌ها و همکاران‌مان در تیم اجرایی انتخابات فرمانداری بدست آمد.

 

فرماندار اردکان در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در پای صندوق‌های رأی در ۲۹ اردیبهشت ۹۶، شعور سیاسی و آگاهی روزافزون خود را به منصه ظهور گذاشتند و با انتخابی صحیح راه را برای تداوم دولت تدبیر و امید و اداره کشور برمبنای منطق، تدبیر و عقلانیت هموارتر کردند.