امام‌جمعه اردکان:
امام‌جمعه اردکان گفت: جدای از آنکه چه کسانی برای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می‌شوند، برنده اصلی انتخابات مردم همیشه در صحنه هستند.
 
حجت‌الاسلام سید اسماعیل شاکر روز جمعه در جریان شرکت در انتخابات در گفت‌وگو با ایرنا افزود: امروز، روز تعیین سرنوشت مردم ایران برای چهار سال آینده است و این مردم هستند که تعیین می‌کنند، کارهای اجرایی کشور را به دست چه کسانی خواهند سپرد.
 
وی اظهار کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری از ابتدای ساعات اولیه در پای صندوق رأی حاضر شده‌اند، انتظار می‌رود مردم نیز رأی خود را که نوعی جهاد است و ادامه‌دهنده راه شهدا، با حضوری پررنگ هر چه زودتر به صندوق‌های رأی بیندازند.
 
شاکر تصریح کرد: نکته مهم‌تر این است که نامزدها بدانند به‌جای رقابت، رفاقت داشته باشد و مردم احساس آرامش و امنیت کنند چراکه برنده واقعی انتخابات خود مردم هستند.
 
وی با بیان اینکه با حضور مردم در پای صندوق‌های رأی وظیفه خود را انجام داده‌اند که آثار و برکات را خواهند دید افزود: ثمرات حضور آگاهانه مردم در صحنه را در آینده کشور در عرصه داخلی و خارجی خواهیم دید.
 
امام‌جمعه اردکان گفت: انتخابات شورای شهر بسیار مهم است و مردم مستقیم می‌توانند اشخاصی را انتخاب کنند که نقش مهمی در عرصه عمرانی و فرهنگی شهر دارند.
 
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز در حال برگزاری است./ ایرنا