بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از روند اجرای طرح
     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،"احمد کمالی "روز دوشنبه  به اتفاق فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان ،رییس آموزش و پرورش و جمع دیگری از مسئولین از روند اجرای طرح هجرت 3در مدارس شهرستان اردکان بازدید کرد .
 
     فرماندار اردکان با حضور در مدرسه شهید مختاری ضمن بازدید از فعالیت های صورت گرفته در راستای زیباسازی ،بهسازی و تعمیر مدارس توسط دانش آموزان بسیجی روند اجرای این طرح در اردکان را مثبت ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد با همکاری آموزش و پرورش و بسیج و پشتیبانی لازم از سوی مسئولین نهضت آبادانی مدارس را در مسیر اجرای این طرح شاهد باشیم .
 
     وی با تاکید بر نامگذاری سال جهاد اقتصادی توسط مقام معظم رهبری افزود :رهبر معظم انقلاب در بیانات اخیرشان نیز به لزوم انجام حرکتهای جهادی برای پیشبرد اهداف نظام تاکید ورزیده اند و همچنین اهمیت نهادینه شدن فرهنگ کار در جامعه را متذکر گردیده اند که اجرای طرح هجرت 3برای تحقق این منویات بسیار کارساز می باشد .
 
     به گفته مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت اردکان این طرح بیش از 40آموزشگاه را در شهرستان اردکان مشتمل بر مدارس شهر و روستاهای بخش عقدا ،روستاهای خرانق و بخش مرکزی و شهر احمد آباد را تحت پوشش قرار داده و در این راستا 40نفرازدانش آموزان  بسیجی شهرستان با این طرح همکاری می نمایند .