سرهنگ کمالی دلیر مرد جبه های نبرد و راد مرد عرصه های خدمت بازنشست شد
     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ,سرهنگ "جواد کمالی "فرمانده پادگان ولیعصر اردکان امروز  در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان این پادگان  که با حضور مسئولین شهرستان،استان و مقامات کشوری و لشگری  در محل حسینیه آموزشگاه  در آستانه نیل به افتخار بازنشستگی وی برگزار شد در گزارشی کوتاه اقدامات صورت گرفته در 4ساله اخیر آموزشگاه رزم مقدماتی حضرت ولیعصر (عج)را تشریح کرد .
     .
     وی در این مراسم توسعه تجهیزات مخابراتی ،احداث و تجهیز  میدان تیر ،تاسیس اردوگاه شهید جعفر زاده و...را در قالب بیش از 59پروژه عمرانی با وسعت 17547متر مربع احداثات از مهمترین فعالیتهای صورت گرفته در 4ساله اخیر در پادگان ولیعصر دانست و افزود :در حال حاضر 1850نفرسرباز  ظرفیت اسمی پادگان است که در فضایی به مساحت 43هزار متر مربع مشغول انجام آموزشهای لازم می باشند .
    
      وی همچنین خاطر نشان کرد از سال گذشته تاکنون 13000نیروی رزم مقدماتی در این پادگان آموزش دیده اند .
    
      جواد کمالی در بخش دیگری از صحبتهای خود از همه مسئولین و پرسنلی که در پیشبرد اهداف آموزشی پادگان ولیعصر در طی دوره مسئولیت وی با ارائه خدمات مناسب مساعدت و همراهی نموده اند تقدیر و تشکر کرد و با آرزوی سربلندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی با دعا در حق ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)به دوره 30ساله خدمت خود در مجموعه سپاه پاسداران پایان داد .
    
      "سردار موسوی"جانشین فرماندهی نیرو هوا ،فضای کشور نیز در این مراسم طی سخنانی با تقدیر از زحمات سرهنگ کمالی در طول دوره خدمت خود در مجموعه بسیج حضور سرهنگ یزدی را بعنوان فرماندهی جدید خیر مقدم گفت .
    
      جانشین فرماندهی نیرو هوا فضای کل کشور با تحسین تلاشهای انجام گرفته در حوزه اموزشی ،پادگان اردکان را برای توسعه فعالیتهای خود در سطح آموزش نیروهای رسمی و کادر پاسدار مستعد عنوان کرد و افزود :مدیریت و فرماندهی جدید با محوریت نیروهای جوان ،پر تلاش و کار آمد بایستی نگاه رو به جلو ،برنامه ریزی صحیح و حرکتهای هدفمند را در سر لوحه کاری خود قرار دهد تا نهایت استفاده از تلاشهای صورت گرفته درپادگان اردکان انجام شود .  

     گفتنی است در این مراسم با اهدای هدایایی از سوی ارگانها و نهادهای شهرستان اردکان از زحمات سرهنگ کمالی تقدیر و سرهنگ یزدی بعنوان فرمانده جدیدپادگان ولیعصر (عج)اردکان منصوب گردید.