فرماندار اردکان در دیدار با خانواده شهید قانعی

فرماندار اردکان در دیدار با خانواده شهید محمدعلی قانعی گفت: نسل شهدایی چون شهید قانعی اولین شهید انقلاب اردکان، نسلی هستند که هم امام را قبل از انقلاب تا پیروزی یاری کردند و هم انقلاب را در دوران هشت سال دفاع مقدس یاری رساندند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی یکی از مهمترین دلایل همراهی مردم با امام راحل را صداقت و صراحت لهجه ایشان دانست و گفت: امام خمینی یک مجتهد جامع‌الشرایط و فقیه به تمام معنا و زمان‌شناسی بزرگ بود و با تکیه بر همراهی مردم از اسلام و ایران دفاع کرد.

وی با گرامی‌داشت یاد آیت‌الله سیدروح‌الله خاتمی افزود: ایستادگی و ثبات قدم آیت‌الله خاتمی قبل از انقلاب مثال‌زدنی بود و می‌توان گفت انقلاب اسلامی در اردکان با روشنگری مرحوم خاتمی و پیروی وی از رهنمودهای امام به پیروزی رسید.

فرماندار اردکان با تجلیل از متانت و صبر خانواده‌های معظم شهدا گفت: اجر و پاداش مادران شهدای انقلاب قابل اندازه‌گیری نیست چراکه این خانواده‌ها در شرایط سخت حکومت ستمشاهی و خفقان حاکم بر جامعه در غم از دست‌دادن فرزندانشان صبوری کرده‌اند.

مقیمی خاطرنشان کرد: آرامش کنونی جامعه را مدیون خون پاک شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و خانواده‌های صبور آنان هستیم و امیدواریم ما را در این مسیر سخت از دعای خیر فراموش نکنند.

در این دیدار که رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردکان فرماندار را همراهی می‌کرد؛ مادر و برادر شهید قانعی از زندگی و لحظه شهادت آن شهید بزرگوار خاطراتی بیان کردند.

 


IMG_7107 (Copy).JPG IMG_7086 (Copy).JPG
نعم