15 پروژه عمرانی و صنعتی در اردكان به بهره برداری رسید

15 پروژه عمرانی و صنعتی در اردكان به بهره برداری رسید


به گزارش خبرنگار ایرنا

به گزارش ایرنا ، برای تكمیل این پروژه ها بالغ بر 40میلیارد تومان هزینه شده است .

از این 15 پروژه ، تعداد 6 پروژه آن صنعتی است كه شامل فعالیت شركت خودرو كویر، شركت سازه های فلزی طاق كسری ، راه اندازی كاشی خاطره ، صنایع پلاستوفوم مدرن و اجرای شبكه توزیع گاز شهرك صنعتی و... كه اعتبار آنها بالغ بر 30 میلیارد تومان بود.

دیگر پروژه ها افتتاح شده مربوط به شهرداری و اداره میراث فرهنگ ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان می باشد كه شامل میدان امام علی(ع) بعنوان دومین میدان بزرگ شهر، پروژه تعریض خیابان شهید موسی كلانتری، محوطه سازی آب انبار سلامت واقع در شریف آباد و مرمت محور تاریخی حدفاصل حوض عباس تا میدان علی می باشد.

همچنین افتتاح بهسازی 2 كیلومتری از راه چاه افضل كه 230 میلیون تومان هزینه در برداشته است .

در این مراسم نیز افتتاح آب انبار فرخنده كه به زورخانه تبدیل شده و با 300 متر مربع زیربنا و هزینه ای بالغ بر100 میلیون تومان می باشد كه 70 میلیون تومان ازطریق اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد تامین شده است .

افتتاح آزمایشگاه تخصصی زمین شناسی و سالن ورزشی دانشگاه پیام نور اردكان با هزینه بالغ بر10 میلیارد ریال از دیگر برنامه ها بود.

در حاشیه این مراسم 'رضایی' معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در استانداری یزد با بیان اینكه امیدواریم این فعالیت های انجام شده توسط همه مسئولین شهرستان مورد رضایت مردم واقع شود و استفاده مطلوبی از ان ببرند تصریح كرد: خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردها و عملكردهایی خوبی در همه زمینه ها داشته ایم و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال در سطح استان 304 پروژه كه بالغ بر صد میلیارد تومان هزینه در برداشته است در دهه فجر افتتاح شده است.