'محمد فتاحی اردکانی' به‌عنوان رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد

شناسه : 158010981

'محمد فتاحی اردکانی' به‌عنوان رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شددر مراسمی به ریاست فرماندار اردکان و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مسئولان ذی‌ربط، از زحمات اصغر دشت‌آبادی تجلیل و محمد فتاحی اردکانی به‌عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان ریاحی مدیرکل تعاون استان در این نشست با بیان این‌که شهرستان اردکان در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی را در معادلات استان ایفا می‌کند؛ افزود: نگاه امروز اداره‌کل، حفظ اشتغال موجود و توسعه برنامه‌های منجر به تولید اشتغال بیش‌تر است.
 
وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان ادامه داد: با همراهی و صبوری مردم و نیز قطع وابستگی در بسیاری از زمینه‌ها به خارج از کشور، نقشه‌های دشمنان برای ضربه‌زدن به کشور، اقتصاد و اشتغال نتیجه‌بخش نبوده است.
 
ریاحی افزود: یکی از سیاست‌های کلی نظام کاهش خام‌فروشی بوده که تا حدود زیادی محقق شده است.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتقاد از این‌که مراکز آموزش عالی رشته‌های مرتبط با صنعت را پرورش نمی‌دهند؛ گفت: اشتغال در بخش کشاورزی ۸ درصد است و آن‌گونه که لازم است از ظرفیت‌هایی مانند گردشگری و صنایع تبدیلی، مشاغل خانگی و... استفاده نکرده‌ایم.
 
فرماندار اردکان نیز با بیان این‌که شهرستان اردکان یکی از قطب‌های صنعتی کشور محسوب می‌شود گفت: اشتغال ایجادشده جز با داشتن نقشه راه و با هدف کاهش بیکاری ایجاد نشده است.
 
بهروز شهابی‌زاد اظهار داشت: ۲۴۰ واحد صنعتی بزرگ و کوچک در اردکان مشغول فعالیت هستند که بیکاری را در اردکان بسیار کاهش داده‌اند.
 
وی تأکید کرد: برای قشر دانشگاهی در شهرستان زمینه کاری چندان مناسبی ایجاد نشده است و معتقدیم با استقرار صنعت در منطقه، باید تمام بخش‌ها از آن منتفع شوند.
 
فرماندار اردکان گفت: تعامل بین کارگران و کارفرمایان یکی از هنرهای مدیریتی است و انتظار می‌رود رئیس جدید با سابقه مدیریت در شهرستان، آرامش و تعامل موجود را حفظ و ارتقا بخشد.
 
گفتنی است در این نشست از زحمات اصغر دشت‌آبادی تقدیر و محمد فتاحی اردکانی به‌عنوان رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان معرفی شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.