'علی‌اکبر راجی' به عنوان رئیس اداره پست اردکان معرفی شد

'علی‌اکبر راجی' به عنوان رئیس اداره پست اردکان معرفی شدفرماندار شهرستان اردکان در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره پست اردکان جایگاه پست در جامعه مدرن امروزی را با توجه به پیشرفت فنآوری بسیار بااهمیت توصیف کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان 'هادی مقیمی' با اشاره به وسعت شهرستان اردکان افزود: خدمات ارائه‌شده در اداره پست شهرستان مطلوب ارزیابی می‌شود؛ اما با توجه به وسعت و پراکندگی جمعیت شهرستان در سطح گسترده نیاز به خدمات و توجه ویژه‌ای از سوی مرکز استان دارد.

 

مقیمی با تقدیر از زحمات 'محمدرضا ابومحمدی' به لزوم 'اخلاق‌مداری' مدیران اشاره و تصریح کرد: 'مدیرانی که در حوزه ادبیات و هنر دستی داشته باشند در اجرای بهتر وظایف نیز تأثیرگذارتر خواهند بود.'

 

مدیرکل پست استان یزد نیز اشاره به شرایط نامساعد پست کشور در ابتدای آغاز کار دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: اتفاق بزرگی در تغییر ساختار اصلاح وضعیت حاکم بر پست کشور در ابتدای آغاز فعالیت دولت افتاد و آن 'تدوین اساسنامه جدید شرکت پست به‌عنوان شرکت ملی' بود.

 

'مسعود دهقان' افزود: با این تغییرات شرایط مطلوبی بر شرکت پست کشور به‌عنوان یک شرکت ملی حاکم شده است.

 

وی با اشاره به فعالیت اپراتورهای جدید در این حوزه تصریح کرد: 'نقش پست در حوزه خدمات حاکمیتی بسیار پررنگ‌تر شده و علاوه بر سرویس‌های پایه پستی خدمات بین‌المللی نیز به ارائه خدمت این نهاد اضافه گردیده که فعالیت دو اپراتور خدمت‌رسان در این حوزه نیز به‌زودی آغاز خواهد شد.'

 

وی از مأموریت جدید این سازمان در پروژه‌های بزرگی مثل طرح ملی 'جی نف' و 'سیماک' خبر داد و خاطرنشان کرد: جلسات تخصصی با شهرداری‌ها درزمینهٔ اجرایی شدن طرح جی نف در دست انجام است، که با اجرای آن تمامی اطلاعات مکانی بر پایه کلید مشترک 'کد پستی' ثبت و ضبط خواهد شد و استانداردسازی آدرس‌ها نیز از این طریق امکان‌پذیر می‌شود.

 

وی افزود: پروژه سیماک (سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور) نیز با سیستم پست کشور در دست اجرا قرارگرفته است که این سازمان درزمینهٔ مدیریت بهینه امور املاک و نیز تسهیل دسترسی به اطلاعات آن خدمات مؤثری ارائه خواهد نمود.

 

دهقان خدمات خرید اینترنتی را پرترافیک‌ترین خدمات در پست خواند و در پایان ورود برندهای بزرگ در خدمات فروش اینترنتی را ازجمله اتفاقات مهم برای رونق خدمات پستی در آینده‌ای نه‌چندان دور ذکر کرد.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم از زحمات چندساله 'محمدرضا ابومحمدی' تقدیر و 'علی‌اکبر راجی' به‌عنوان رئیس جدید اداره پست شهرستان اردکان معرفی شد.