'سید کمال شاکر' به‌عنوان فرمانده بسیج کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان معرفی شد

شناسه : 157613348

'سید کمال شاکر' به‌عنوان فرمانده بسیج کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان معرفی شدفرماندار اردکان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج کارگری، کارمندی و اصناف شهرستان اردکان گفت: تفکر بسیجی در همه عرصه‌ها کارآمدی و اهمیت خود را نشان داده است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، بهروز شهابی‌زاد افزود: تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و حمایت مردم، انقلاب اسلامی را از آسیب‌‌های معمول انقلاب‌های سراسر جهان نجات داد.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که در شرایط کنونی اقتصاد کشور به مدیریت جهادی نیاز داریم؛ تصریح کرد: جبران عقب‌ماندگی‌ها و کاستی‌های موجود در اقتصاد و عرصه‌های مختلف، با همت مضاعف و کار جهادی و وقت‌گذاری برای مردم امکان‌پذیر است.
 
'شهابی‌زاد' با اشاره به حوادث اخیر کشور نظیر سیل و زلزله در برخی استان‌ها، از تلاش خالصانه نیروهای بسیجی تقدیر کرد و گفت: دشمن در همه عرصه‌ها تمام توان خود را برای ضربه‌زدن به‌کار گرفته و در این برهه از تاریخ، فعالیت گسترده فرهنگی برای مقابله با تهدیدات نرم دشمن لازم است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان نیز در این نشست با اشاره به رسالت‌های مهم بسیج کارمندی، کارگری و اصناف گفت: در جنگ سخت اقتصادی، این اقشار نقش مهمی را ایفا کرده‌اند.
 
علی دهقانی کشور را 'درگیر در جنگ تمام‌عیار' توصیف کرد و افزود: دشمن از همه توان خود در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی برای مقابله با نظام اسلامی بهره گرفته است.
 
وی با تقدیر از زحمات دوساله 'مصطفی افخمی' از 'سید کمال شاکر‌' به عنوان نیرویی خوش‌فکر و خلاق در بسیج کارمندی نام برد و اظهار امیدواری کرد شاهد تحولات مثبتی به‌ویژه در حوزه فرهنگی باشیم.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.