'زنگ مهر و مقاومت' در مدارس اردکان طنین‌انداز شد

شناسه : 157956441

'زنگ مهر و مقاومت' در مدارس اردکان طنین‌انداز شدفرماندار اردکان در مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس و نواختن زنگ مهر و مقاومت که در آموزشگاه شهید منتظری اردکان برگزار شد؛ بر لزوم شناسایی استعدادهای دانش‌آموزی و هدایت تحصیلی آن‌ها براساس علایق و نیازهای شهرستان تأکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد گفت: برند و نشانه اردکان در همه دوره‌ها وجود استعدادهای ناب و انسان‌های بزرگ بوده است و این خصلت در صدر همه خصوصیات و ویژگی‌های شهر اردکان خودنمایی می‌کند.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که اردکان به عنوان شهری عالم‌پرور و نخبه‌پرور شناخته می‌شود؛ گفت: لازم است با برنامه‌ریزی مناسب، استعدادهای دانش‌آموزان کشف و سپس پرورش یابد تا همچنان شاهد صدرنشینی اردکان در زمینه‌های علمی و فرهنگی باشیم.
 
وی افزود: ما به دانش‌آموزان به‌عنوان سرمایه‌های شهرستان و آینده‌سازان آن نگاه می‌کنیم و هرآن‌چه در توان داشته باشیم برای ارتقای آموزش شهرستان دریغ نمی‌کنیم.
 
شهابی‌زاد با بیان این‌که در هفته دفاع مقدس قرار داریم؛ انتظار از دانش‌آموزان را ادامه‌دادن راه و زنده‌نگهداشتن یاد و خاطره شهدا دانست و گفت: امروز نیز در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و جامعه دانش‌آموزی ما می‌تواند با تحصیل و کسب علم، کشور را در زمینه‌های بسیاری بی‌نیاز و مستقل کند.
 
در ادامه این برنامه، زنگ مهر و مقاومت به‌صورت نمادین توسط مسئولان به‌صدا درآمد و آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس و آموزشگاه‌های اردکان اعلام شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.