'داود مخلصی' به‌عنوان مدیر امور آب‌وفاضلاب شهری اردکان منصوب شد

شناسه : 155927612

'داود مخلصی' به‌عنوان مدیر امور آب‌وفاضلاب شهری اردکان منصوب شددر مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب شهری استان، 'داود مخلصی' به عنوان مدیر امور آب‌وفاضلاب شهرستان اردکان معرفی شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان 'بهروز شهابی‌زاد' در این نشست که صبح امروز، دوم تیر ۹۸ برگزار شد؛ با تقدیر از تلاش‌های 'رضا چهره‌آزاد' گفت: وجود چاه‌هایی با EC بالا و احتمال آلودگی آن‌ها، شهرستان‌های استان را ناگزیر به استفاده از شیرهای برداشت کرده است.
 
فرماندار اردکان، ورود بخش خصوصی به حوزه مدیریت و بازگردانی فاضلاب را مثبت ارزیابی کرد  و با انتقاد از عدم اطلاع‌رسانی به‌جا و مناسب اظهار داشت: در مرحله کنونی باید وصل انشعابات و رساندن طرح فاضلاب شهری به دبی مناسب با جدیت دنبال شود.
 
وی همچنین از مدیر جدید امور آب‌وفاضلاب شهرستان خواست با توجه به آغاز فصل تابستان که مصرف آب افزایش می‌یابد؛ فرهنگ‌سازی در بین مردم و مسئولان و کاهش مصارف غیرضروری در اولویت قرار گیرد.
 
مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب شهری استان نیز در این نشست، 'چهره‌آزاد' را مدیری موفق و پُرکار معرفی کرد و گفت: جابه‌جایی مسئولان، برای حفظ انگیزه و بهره‌گیری از توان فکری و عملی نیروهای جدید ضروری است.
 
'اسلامی' با اشاره به تجربه موفق شهر اردکان در تأمین آب از طریق شیرهای مستقیم برداشت افزود: این طرح در شهرهای دیگر استان نیز اجرایی می‌شود.
 
وی با بیان این‌که 'بسیاری از منابع آبی اردکان ممکن است در آستانه آلودگی قرار بگیرد' تصریح کرد: در این شرایط باید برای مصارف شرب و بهداشت، از آب انتقالی استفاده شود.
 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای استان در پایان، تکمیل اجرای طرح 'فاضلاب شهری اردکان' را ضروری دانست و از 'داود مخلصی' خواست این مسئله را با جدیت بیش‌تری دنبال کند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.