۲۵ میلیارد ریال برای تکمیل مرکز انتقال خون اردکان نیاز است

شناسه : 154118837

۲۵ میلیارد ریال برای تکمیل مرکز انتقال خون اردکان نیاز استمدیرکل انتقال خون استان یزد با بیان اینکه سه ماه از عملیات ساخت مرکز انتقال خون در شهرستان اردکان گذشته، گفت: برای تکمیل این ساختمان نیاز به ۲٫۵ میلیارد تومان اعتبار است که امیدواریم با کمک مسئولان و خیرین تأمین شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان نقی تقوایی درحاشیه بازدید از این ساختمان افزود: در راستای فضاسازی مناسب جهت اهدای خون و فراوری خون شهروندان در شهرستان اردکان، ساخت پروژه جدید آغاز شده است.

 

وی اضافه کرد:‌ در راستای تکمیل این پروژه و تأمین بودجه مناسب، نشستی با حضور خیر، مدیر برنامه و بودجه استان یزد و علیرضا جدیدی اردکانی سرپرست فرمانداری اردکان برگزار شد تا بتوانیم حتی‌الامکان در اسرع وقت فضای مورد نیاز را ساخته و تجهیزات و امکاناتی در محل مستقر نماییم تا بتوانیم در خدمت مردم عزیز اردکان، میبد و حتی شهرستان‌های اطراف هم باشیم و فرآورده‌های خونی آن‌ها را تأمین کنیم.

 

مدیرکل انتقال خون استان یزد با بیان اینکه عملیات احداث این ساختمان سه ماه پیش آغاز شد تصریح کرد: تاکنون حدود ۶۵۰ میلیون تومان هزینه شده و حدود ۲ و نیم میلیارد تومان دیگر جهت تکمیل نیاز است.

 

سرپرست فرمانداری اردکان نیز در ادامه یکی از وظایف انتقال خون را تأمین خون مورد نیاز هموطنان دانست و افزود:‌ در مواقع حساس و مورد نیاز و بحران‌های احتمالی جوابگوی نیازمندان به خون و فرآورده‌های خونی هستیم.

 

علیرضا جدیدی با بیان اینکه اردکانی‌ها در اهدای خون سالم در میان سایر مردم استان پیشتاز هستند، افزود: مردم این شهرستان به رغم نداشتن فضای مناسب، در زمینه اهدای خون بسیار موفق عمل کرده‌اند و این عمل خیر هر سال روند رو به رشدی را طی کرده است.

 

استان یزد در زمینه‌های اهدای خون مستمر، میزان متوسط اهدای خون و میزان سلامت خون جزو استان‌های برتر در کشور است.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.