گردهمایی و نشست مشترک فرماندهان پایگاه های تحت پوشش حوزه اداری کارگری ،اصناف و کارخانجات .

گردهمایی و نشست مشترک فرماندهان پایگاه های تحت پوشش حوزه اداری کارگری ،اصناف و کارخانجات .


از طرف حوزه اداری کارگری و اصناف برگزار شد
فرماندار اردکان در این جلسه با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس یاد و خاطره نبرد حق علیه باطل و سالروز حمله شیمیایی رژیم بعث عراق را به منطقه دهدشت کردستان گرامی داشت .کمالی با اشاره به وظایف بسیجیان در این دوران گفت :علی رغم کوران سختیها و مشکلاتی که در دوران دفاع مقدس وجود داشت و رزمندگان اسلام با آن دست و پنجه نرم می کردند امروز وظیفه و رسالت بسیجیان در جبهه فرهنگی سختتر و سنگین تر است .
احمد کمالی ضمن تبیین بخشی از برنامه هایی که دشمن برای کشور اسلامی ایران با صرف نمودن بودجه های هنگفت قصد اجرای آنرا داردبه فرماندهان هشدار داده و گفت:جنگ امروز جنگ تفنگ ومسلسل نیست و تنها یک نبرد نرم و آرام است که عرصه فرهنگ را درگیر نموده و مخاطب آن جونان و نوجوانان مسلمان و شیعه هستند .
فرماندار اردکان تصریح کرد :رسالت امروز بسیجیان رسالت تبعیت ناب از ولایت فقیه است و اگر این اطاعت به شیوه صحیح صورت گیرد میتوانیم انشا الله دشمن را در این عرصه نیز با شکست سخت روبرو کنیم .
حجت الاسلام دهستانی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه اردکان نیز با ذکر پاره ای از موارد فرهنگی مبتلا به اجتماع گفت :در حال حاضر جهان ضد اسلام پس از اینکه در جنگ تسلیحاتی و محاصره ای ایران شکست خورده است قصد تضعیف ارزشهای اسلامی را نموده که یکی از این ارزشها حجاب است .حجت الاسلام دهستانی در این خصوص افزود :حجاب نماد و پرچم اسلام است که اگر در اجتماع شاهد تضعیف آن باشیم بالتبع بسیاری از ارزشهای دیگر هم به ضعف و زوال کشیده می شود .
در ادامه این گردهمایی محمدی فرمانده حوزه اداری ،کارگری ،اصناف و کارخانجات برنامه های آتی این حوزه را تشریح نمود و خواستار سازماندهی هرچه بیشتر نیروی پایگاه ها با هدف برنامه ریزی فرهنگی و اجرای برنامه های مناسب گردید .