گرامی‌داشت هفته بسیج دانش‌آموزی و یادوخاطره شهید حسین فهمیده در اردکان

شناسه : 144645560

گرامی‌داشت هفته بسیج دانش‌آموزی و یادوخاطره شهید حسین فهمیده در اردکانهفته بسیج دانش‌آموزی با یاد و خاطره دانش‌آموز شهید محمدحسین فهمیده در دبیرستان نمونه سعدی شهرستان اردکان با حضور تابش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دانافر مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، مقیمی فرماندار اردکان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، در آستانه سیزدهم آبان روز دانش‌آموز، نماینده مردم اردکان با حضور در جمع دانش‌آموزان و فرهنگیان مدرسه نمونه سعدی این شهرستان و گرامی داشت این روز، با آنان دیدار و گفتگو کرد.


محمدرضا تابش در این مراسم گفت: سیزده آبان یادآور رویدادهای تأثیرگذار در فرآیند انقلاب اسلامی ازجمله تسخیر لانه جاسوسی، شهادت دانش‌آموزان عزیز حسین فهمیده و تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه است که هرکدام سرآغازی بر جوش‌وخروش مردم ایران بود.


محمدرضا تابش در بخش دیگری از سخنانش با تبریک موفقیت رتبه نخست دانش‌آموزان استان یزد در قبولی کنکور سراسری برای بیست و پنجمین بار متوالی و تقدیر از نقش دانش‌آموزان، معلمان، مدیران، والدین و دست‌اندرکاران آموزش‌وپرورش استان گفت: این موفقیت‌ها زمانی کامل می‌شود که بتوانیم از توانمندی، خلاقیت و ایده‌های این دانش‌آموزان در جهت پیشرفت و تعالی استان یزد استفاده کنیم و امیدوارم همه مسئولان استان نیز میدان را برای نقش‌آفرینی آنان در مدیریت استان بیش از گذشته، فراهم کنند.


در ادامه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یزد ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی و روز دانش‌آموز از اهمیت این روز و رشادت‌های دانش‌آموزان سخن گفت و از همه دانش‌آموزان و دانشجویان خواست که راهپیمایی ۱۳ آبان ماه امسال را باشکوه خاص و متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار کنند.


عباسعلی دانافر گفت: ۲۵ سال صدرنشینی دانش‌آموزان در کنکور سراسری جایگاه باشکوه و اعتباری خاص را برای استان رقم‌زده است.


وی به مؤلفه‌های موفقیت اشاره کرد و افزود: استان یزد دارای استعدادهای سرشاری است که با تلاش و سخت‌کوشی دانش‌آموزان یزدی باعث موفقیت آنان در کنکور سراسری شده است.


دانافر به نقش خانواده‌ها و والدین اشاره کرد و گفت: همراهی  و همدلی مسئولین استان، معلمان و مدیران مدارس، در کسب این موفقیت تأثیر بسزایی داشته است.


مدیرکل آموزش‌وپرورش وظیفه کنونی دانش‌آموزان استان را تداوم بخشی به این برتری دانست و افزود: باید به‌گونه‌ای عمل شود که این موفقیت ماندگار باشد.

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.