کمک به زندانیان نیازمند راهی برای درک فیض رمضان

کمک به زندانیان نیازمند راهی برای درک فیض رمضان


فرماندار درآستانه جشن گلریزان ویژه زندانیان اردکان :

     اینجانب ضمن دعوت از همه همشهریان و خیرین برای شرکت در جشن گلریزان که روز چهارشنبه مورخ 11مرداد و مصادف با 12رمضان المبارک در محل کانون امام خمینی ادکان برگزار می شود ؛امیدوارم با شرکت در این عمکل خداپسندانه پنجره ای به سمت درک صحیح فیض رمضان گشوده شود و با شادشدن قلب خانواده هایی که عزیزشان از طریق کمکهای خیری این جشن آزاد می شوند موجبات رضایت و خشنودی خدا و خلقش فراهم گردد.

     فرماندار اردکان در پیامی از مردم خیر شهرستان اردکان خواست تا با حمایتهای مالی خود از زندانیان نیازمند در گلریزان عاطفه شرکت کنند .

                                              متن پیام به این شرح است

     خداوند صاحب رمضان توفیق عطا نموده تا سالی دیگر را به دعوت او در میهمانیش شرکت کنیم و بر ما فرض است که آداب میزبان مهربان را به جاآوریم و به شکرانه محبت او برای بندگانش قدمی بر داریم .

     جشن گلریزان به پیروی از یک سنت حسنه همه ساله به همت ستاد دیه کشوردر جای جای ایران اسلامی برگزار و با استقبال خیرین بزرگوار همراه بوده است.

     ستاد دیه که یک تشکل غیر دولتی و مردمی است یادگاری به جامانده از شهید بزرگوار ،شهید لاجوردی است که با هدف حمایت از زندانیان نیازمند وجذب کمکهای خیری برای آزادی کسانی که بدلیل خسارات،دیات و تاوان های مالی ناشی از جزایم غیر عمد نظیر حوادث رانندگی ،سوانح ناشی از حفاری و امور ساختمانی ،جریمه،ترک انفاق به دلیل تنگدستی،مهریه و سایر جرایم غیر عمددر حبس به سر می برند از سال 69تا کنون بانی این عمل خداپسندانه است .

     در شهرستان اردکان در سالهای اخیر از طریق کمکهای مردمی عام المنفعه گامهای موثری در این عرصه برداشته شده است که در سال گذشته از طریق اعتبارات ستاد دیه و جشن گلریزان مبلغ 400میلیون تومان به آزادسازی زندانیان نیازمند کمک شد و 10نفر از مستحقین آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند .
 

شماره حسابهای اعلام شده از سوی ستاد دیه استان جهت دریافت کمکهای نقدی خیرین به این شرح می باشد :

018888888002بانک ملی شعبه غدیر یزد

12552593/63بانک ملت شعبه بلوار22بهمن یزد

380090بانک رفاه کارگران استان یزد