کلیه عوامل انتخابات با تسلط کامل برای دوم اسفند آماده می‌شوند

شناسه : 158608427

کلیه عوامل انتخابات با تسلط کامل برای دوم اسفند آماده می‌شوند عصر امروز شنبه، جلسه آموزشی و توجیهی کاربران رایانه شعب اخذ رأی شهرستان اردکان با حضور و سخنرانی فرماندار اردکان برگزار شد.

 
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات و روابط عمومی فرمانداری اردکان، بهروز شهابی‌زاد در این نشست با اشاره به نقش مهم و اساسی کاربران رایانه در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: همکاری و تعامل مناسبی بین کمیته فن‌آوری اطلاعات استان، شهرستان و کاربران رایانه وجود دارد و این موضوع نویدبخش برگزاری انتخاباتی بدون مشکل است.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که تمهیدات لازم و تأمین امکانات سخت‌‌افزاری و نرم‌‌افزاری در شهرستان انجام شده است؛ اظهار داشت: کلیه عوامل برگزاری انتخابات با تسلط کامل برای برگزاری انتخابات آماده می‌شوند.
 
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان،‌ انتخابات دوم اسفند را یکی از نقاط مهم تاریخ انقلاب دانست و افزود: حضور پرشور مردم، بدخواهان نظام و انقلاب را ناکام خواهد گذاشت.
 
گفتنی است در این کلاس‌های آموزشی کاربران با قوانین و مقررات، نکات فنی و مسائل و مواردی که باید در شعب اخذ رأی رعایت شوند؛ آشنایی پیدا کردند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.