کلنگ احداث جاده حاج آباد- بیاضه به زمین خورد

کلنگ احداث جاده حاج آباد- بیاضه به زمین خورد


با حضور معاون استاندار ،فرماندار اردکان و مدیر کل راه و ترابری استان

     طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار ،فرماندار اردکان ،مدیر کل راه و ترابری و رییس اداره راه شهرستان اردکان پروژه احداث جاده حاج آباد –بیاضه کلنگ زنی شد .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح دیروز همزمان بابازدید معاون عمرانی استاندار و فرماندار اردکان از روستای حاج آباد زرین بخش خرانق اردکان در مراسمی عملیات اجرایی جاده مواصلاتی حاج آباد- بیاضه آغاز شد .

     معاون عمرانی استاندار در آغاز رسمی عملیات اجرایی این پروژه ،احداث این راه را از تعهدات سفر استاندار به روستای حاج آباد زرین دانست و افزود :طول مسیر این جاده مجموعا 40کیلومتر است که 17کیلومتر آن در حوزه استحفاظی راه های استان یزد و بقیه در حوزه استان اصفهان است .

     "نوروزی"ادامه داد اعتباری بالغ بر 9میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی استان به این پروژه اختصاص یافته است .

     وی همچنین در خصوص احداث راه های روستایی در کل استان گفت :درسال 91-90احداث 550کیلومتر راه روستایی در دستور کار راه و ترابری استان قراردارد و از این مجموع 220کیلومتر تاکنون احداث و به بهره برداری رسیده است .

     بازدید از روستای رباط پشت بادام و جاده در حال احداث مزرعه میرها نیزاز دیگر برنامه های انجام گرفته توسط مسئولین بود .

     فرماندار اردکان همچنین در خلال بازدید معاون استاندار از میدان خرانق اردکان ضمن بیان معایب و مشکلات این میدان خواستار رفع و ترمیم نقاط حادثه خیز این میدان توسط مسئولین راه و ترابری استان شد .