کلانتری مرکزی شهر احمد آباد افتتاح شد

کلانتری مرکزی شهر احمد آباد افتتاح شد


باحضورمسئولین شهرستان اردکان

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ادکان صبح امروز در مراسمی که باحضورائمه جمعه اردکان و احمدآباد،نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار،فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان و تعداد دیگری از مسئولین شهرستان اردکان برگزار شد؛ساختمان جدید کلانتری مرکزی شهر احمد آباد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

     "سردار امان اللهی" فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد در این مراسم با ارائه گزارش اجمالی از ارتقا وضعیت امنیتی کل استان در سال جاری گفت:بحمد الله در سه ماهه اخیربا تلاش ناجا در راستای تامین امنیت کاهش چشمگیری در زمینه سرقت در استان یزد و شهرستان اردکان را شاهد بوده ایم .

     وی افزود :افزایش کشفیات مواد مخدر نیز نشانه مبارزه هرچه بیشتر این نیرو با پدیده قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از شیوع اعتیاد است .

     در این مراسم همچنین نماینده مردم اردکان در سخنانی به اهمیت مقوله امنیت اشاره نمود و از تلاشهای نیروی انتظامی برای مقابله با ناامنی و استقرار نظم تقدیر نمود .

     گفتنی است ساختمان جدید کلانتری احمد آباد در زمینی به مساحت 1346متر مربع با زیربنای 513متر مربع با اعتباری بالغ بر 330میلیون تومان از اعتبارات بودجه ناجا ساخته و مورد بهره برداری قرا گرفت .