کارگاه آموزشی سلامت روان در ۲ واحد صنعتی اردکان برگزار شد

شناسه : 140773737

کارگاه آموزشی سلامت روان در ۲ واحد صنعتی اردکان برگزار شدکارگاه آموزشی سلامت روان جامعه با شرکت ۱۶۰ نفر از کارگران ۲ واحد تولیدی و صنعتی کاشی و شیشه شهرستان اردکان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن بازدید از این کارگاه‌ها گفت: ۱۸ مهرماه به نام روز جهانی بهداشت روان و هفته سلامت نام‌گذاری شده و سلامت روان درحقیقت فرایندی برای بهتر زیستن و رفاه اجتماعی در تمام زوایای زندگی افراد است.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره‌ها کمک به کارگران برای سازگاری بیش‌تر روانی و عاطفی با محیط کار است.


وی یادآور شد: برگزاری این کارگاه‌ها توجه و اهتمام مدیران ارشد واحدهای تولیدی خدماتی و صنفی را به حوزه سلامت روان کارگران معطوف می‌نماید.

 

ریاحی افزود: «نقش شادی و نشاط در سلامت روان» و «توانمندسازی کارکنان با روی‌کرد پیش‌گیری از آثار سوء مواد مخدر در جوانان» و «اهتمام به سبک زندگی سالم» ازجمله مواردی است که در هفته سلامت بیشتر به آن تأکید و توجه لازم خواهیم داشت.


گفتنی است مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردکان در پایان کارگاه‌ها، از این دو واحد صنعتی بازدید کردند.


عکس‌ها: روابط‌عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.