کارخانه احیای مستقیم مگامدول اردکان راه‌اندازی می‌شود

شناسه : 157168196

کارخانه احیای مستقیم مگامدول اردکان راه‌اندازی می‌شودمعاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: کارخانه احیای مستقیم مگامدول با تولید آهن اسفنجی گرم و سرد به‌زودی در اردکان راه‌اندازی می‌شود که این مهم نشان‌دهنده تحول بزرگی در حوزه صنایع این شهرستان است.

 

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری اردکان، کارخانه احیای مستقیم مگامدول با سرمایه‌گذاری چهار هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال و ظرفیت یک‌میلیون و ۵۵۰ هزار تن در سال در دست اجراست و پس از بهره‌برداری زمینه اشتغال ۱۸۰ نفر را فراهم می‌کند و تولید آن به‌عنوان ماده اولیه در صنایع ذوب و ریخته‌گری استفاده می‌شود.

 

سعید زرندی روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از مجتمع صنعتی معدنی چادرملو اردکان افزود: امروز در سفر به یزد با تعدادی از صنعتگران، معدن کاران و فعالان و برگزیدگان این حوزه نشستی برگزار می‌شود.

 

وی اضافه کرد: امروز سه واحد آماده فعالیت افتتاح شد و از یکی واحدهای بزرگ صنعتی استان که ان‌شاءالله در آینده نزدیک با حضور مقام‌های کشوری افتتاح می‌شود از روند پیشرفت آن بازدید و از آخرین وضعیت آن اطلاعاتی کسب شد.

 

معاون وزارت صمت تصریح کرد: جا دارد از مدیریت مجموعه چادرملو و دیگر مدیران تشکر شود که باعث تحول خوب و بهره‌برداری از چنین پروژه‌ای در استان یزد شده‌اند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.