چهل‌سالگی انقلاب؛ دوره اوج تجربه، پختگی و کمال است

شناسه : 149856217

چهل‌سالگی انقلاب؛ دوره اوج تجربه، پختگی و کمال استفرماندار اردکان در پیامی به مناسبت آغاز دهه فجر و ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، چهل‌سالگی را دوره اوج تجربه، پختگی و کمال دانست و خاطرنشان کرد: «بر همه مسئولان فرض است تا با حرکات و رفتارهای سنجیده و پخته، مردم را امیدوار کنند و با تکیه بر شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده» در راستای خدمت هرچه بیش‌تر به مردم تلاش نمایند.» متن این پیام بدین شرح است:
 
و الفجر و لیال عشر
 
چهل سالگی آغاز دوره کمال و اوج پختگی است و امروز مردم ایران، چهل‌ساله شدن انقلاب شکوهمندشان در بهمن ۵۷ را جشن می‌گیرند.
 
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این سال‌ها فرازها و فرودهای بسیار و رویش‌های فراوان و ریزش‌های لاجَرَم را تجربه کرده است.
 
به برکت خون شهدای بزرگوار و گلگون‌کفن دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها گواهی بر تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر بزرگ‌مردان و شیرزنانی است که صادقانه و خالصانه برای حفظ  این نظام و بالندگی هرچه بیش‌ترش کوشیده‌اند.
 
چهل‌سالگی انقلاب اسلامی از منظری دیگر نیز حائز اهمیت است و آن، برنامه‌ریزی و توطئه جریان استکبار و مخالفان جمهوری اسلامی برای خیال خیام تغییر و سرنگونی این نظام است! در این راستا از هیچ خباثتی دریغ نشد؛ اما تهدیدها و تحریم‌ها و ترورها و... با پشتیبانی مردم و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله) پشت سر گذاشته شد.
 
اینک و در چهل‌سالگی انقلاب بزرگ اسلامی، بر همه مسئولان فرض است تا با حرکات و رفتارهای سنجیده و پخته، مردم را امیدوار کنند و با تکیه بر شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده» در راستای خدمت هرچه بیش‌تر به مردم تلاش کنند.
 
این‌جانب با گرامی‌داشت یاد شهدای عزیز و پاس‌داشت مقام بزرگ جانبازان و رزمندگان و قدردانی از صبر و همراهی مردم نجیب، صبور و شریف ایران عزیز، امیدوارم سال‌های پیش‌رو سرشار از موفقیت، عزت و سرافرازی برای این سرزمین باشد.
 
سلامتی و طول عمر همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران و موفقیت دولت تدبیر و امید را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) و هدایت‌های مقام معظم رهبری از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.