پیگیری معظلات روستای توت در دستور کار جدی

پیگیری معظلات روستای توت در دستور کار جدی


فرماندار شهرستان اردکان :
در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور بخشدار خرانق ،اعضای شورای بخش ،اعضای کمیته عمران ،رییس بنیاد مسکن و جمع دیگری از مسئولین در دفتر فرماندار برگزار شد و پیرامون مسائل مورد بازدید بحث و تبادل نظر گردید.
فرماندار اردکان در این جلسه با اشاره به وضعیت خاص روستای توت بدلیل اعتقادات مردمی به ذکر پاره ای از موارد پرداخته و افزود :گذشته از وضعیت نابسامان ساخت و ساز و تجاوز از حدود قانونی ساختمان توسط برخی افراد و همچنین مشکل آب روستا وجود مشکلات فرهنگی نیز در توت از معظلات اساسی است که چه در ایام خاص اخر ماه مبارک صفر و چه در ایام عادی سال متاسفانه شاهد برخی محافل بزهکاری و ضد فرهنگ بومی شهرستان در این روستا هستیم .
احمد کمالی همچنین در خصوص نحوه تحویل زمین و عواید حاصله در این راستا نیز خواستار بررسی و تعیین تکلیف گردید .
در ادامه این جلسه بخشدار خرانق از اقدامات اخیر صورت گرفته در این روستا با تلاش کمیته عمران گزارشی را ارائه نمود و با مقایسه وضعیت گذشته و حال عملکرد کمیته عمران را خوب ارزیابی کرد و همچنین از عنایت ویژه مهندس کمالی در خصوص مشکلات روستا تشکر نمود .

گفتنی است روستای توت واقع در 65کیلومتری اردکان دارای 77خانوار باجمعیت195 نفر می باشد که دارای جاده دسترسی آسفالته ،برق و BTS بوده و فاقد آب لوله کشی با کیفیت وGSM روستایی می باشد