پیام فرماندار اردکان به‌مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

شناسه : 158935592

پیام فرماندار اردکان به‌مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌هافرماندار اردکان در پیامی فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
‌‌
۱۴ تیرماه که به نام «روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها» مزین شده، فرصت مناسبی است تا از تلاش‌های شهرداران و دهیاران در سراسر شهرستان که در بخش‌های متعدد و گسترده به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند صمیمانه تقدیر کنیم.
‌‌‌‌شکل‌گیری شوراها با رأی مردم و سپس گزینش شهرداران و دهیاران از سوی آن‌ها یکی از جلوه‌های مهم مردم‌سالاری دینی و تقویت‌کننده ارتباط مردم با حاکمیت است.
شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌سبب طیف گسترده مأموریت‌ها و نیز ارتباط وسیع با مردم، نقشی مهم در ایجاد رضایتمندی عمومی، فرهنگ‌سازی در جامعه و نیز امور مدیریتی و اجرایی دارند و بی‌شک رشد بسیاری از شهرها و روستاها مرهون تلاش‌های این دو نهاد در سال‌های طولانی است.
این‌جانب فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به همه شهرداران و دهیاران و کلیه مديران و كاركنان شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان تبریک گفته و توفیق روزافزون آن‌ها را در خدمت‌رسانی به مردم از درگاه خداوند مسئلت می‌کنم.
 
بهروز شهابی‌زاد
فرماندار شهرستان اردکان
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.