پیام تبریک فرماندار اردکان در پی قهرمانی تیم بدمینتون خاتم اردکان در لیگ برتر

شناسه : 158188370

پیام تبریک فرماندار اردکان در پی قهرمانی تیم بدمینتون خاتم اردکان در لیگ برترفرماندار اردکان در پیامی کسب عنوان قهرمانی بدمینتون خاتم اردکان را در مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان ایران تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن پیام بهروز شهابی‌زاد بدین شرح است:
 

به نام خداوند دانا و توانا

کسب عنوان قهرمانی تیم بدمینتون خاتم اردکان در مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان ایران را به ورزش‌دوستان و مردم عزیز استان و شهرستان اردکان تبریک عرض می‌نمایم.

 

بی‌شک تداوم موفقیت‌های بدمینتون اردکان در سال‌های اخیر و میدان‌دادنِ بیشتر به جوانان پراستعداد شهرستان، نشان‌دهنده برنامه‌ریزی موفق انجام‌گرفته و تلاش مؤثر مربیان، بازیکنان و کادر مدیریتی و همراهان این رشته ورزشی است که در ادامه پیروزی‌های ارزشمند ورزش شهرستان اردکان در عرصه‌های استانی، ملی و جهانی صورت گرفته و امروز ورزش شهرستان اردکان را به ویترین ورزش استان یزد تبدیل کرده است.

 

ضمن تأکید بر حمایت از ورزشکاران، مربیان و پیش‌کسوتان عزیز ورزش اردکان در عرصه‌های مختلف، امیدوارم باشگاه خاتم اردکان نیز با مرور زمان بتواند هر چه بیشتر چتر حمایت خود را بر ورزش و ورزشکاران شهرستان بگستراند و آنان را در نیل به اهدافشان یاری نماید.

 

بهروز شهابی‌زاد

فرماندار شهرستان اردکان

۲۲ آذرماه ۹۸

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.