پیام تبریک فرماندار اردکان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک فرماندار اردکان به مناسبت روز جوانفرماندار اردکان در پیامی فرارسیدن میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت و بر پاسداشت نشاط جوانی و استفاده از نظرات آن ها در عرصه های مختلف تأکید کرد. متن پیام هادی مقیمی بدین شرح است:
 
به نام خدا
 
فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت علی‌اکبر (س) در تقویم کشور ما به عنوان روز جوان نام‌گذاری شده است.
 
اگرچه با توجه به هرم سنی کشور جوانان بخش عمده‌ای و انکارناپذیری از جمعیت ما را تشکیل می‌دهند؛ ولی این نام‌گذاری بهانه‌ای‌ست تا بار دیگر در توانمندی‌ها و نقش جوانان تأمل کنیم.
 
وظیفه ما دولتمردان این است که بستری مناسب را برای بهره‌گیری از نظرات و دیدگاه‌های این قشر بالنده و پیشرو فراهم آورده و با هدف‌گذاری صحیح راه را برای شکوفایی استعدادها و نقش‌آفرینی آنان در تصمیمات مهم و پیشرفت همه‌جانبه کشور فراهم آوریم.
 
آن‌چه امروز مهم است؛ آگاهی مسئولان از مطالبات این قشر وسیع و برآورده‌کردن نیازهای آنان است.
 
جامعه اسلامی موظف است نشاط جوانی را پاس بدارد تا جوان از این دوران پرشور، طلایی و حساس با صلابت و سلامت و شادابی عبور کند و در میدان‌های مهم از جمله مدیریت خود را بیازماید و بپالاید و برای دوران میان‌سالی و بزرگ‌سالی آماده شود.
 
این‌جانب ضمن تبریک زادروز حضرت علی‌اکبر (ع)، روز جوان را گرامی داشته و رشادت‌های آنان در همه عرصه‌ها به‌ویژه دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را می‌ستایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان