پیام تبریک سرپرست فرمانداری اردکان در پی کسب مقام دوم مسابقات بین‌المللی دوومیدانی توسط نوجوان اردکانی

شناسه : 153216689

پیام تبریک سرپرست فرمانداری اردکان در پی کسب مقام دوم مسابقات بین‌المللی دوومیدانی توسط نوجوان اردکانیدر پی کسب مقام دوم مسابقات بین‌المللی دوومیدانی توسط فاطمه محیطی‌زاده نوجوان اردکانی، علیرضا جدیدی اردکانی در پیامی این موفقیت را به وی و جامعه ورزش اردکان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

به نام خدا
 
افتخارآفرینی جوانان و نوجوانان اردکانی در عرصه‌های گوناگون ورزشی، هنری، علمی و... نمونه بارزی از استعدادهای نهفته و ناشناخته در شهرستان است که نشان می‌دهد چنانچه روند استعدادیابی و کشف پتانسیل‌ها در نظام آموزشی و پرورشی اصلاح شود، آینده‌ای به‌مراتب بهتر و روشن‌تر در انتظار زنان این سرزمین است‌.
 
موفقیت سرکار خانم فاطمه محیطی‌زاده بانوی جوان و پرتلاش اردکانی در کسب مقام دوم مسابقات بین‌المللی دوومیدانی مایه مباهات جامعه ورزش اردکان و استان و تمام مردم این خطه است.
 
این‌جانب ضمن تقدیر از تلاش و همراهی مربیان، اولیا و دست‌اندرکاران امر ورزش اردکان، این افتخارآفرینی را به خانم محیطی‌زاده تبریک گفته و برای ایشان موفقیت روزافزون در همه عرصه‌ها به‌ویژه رقابت‌های آسیایی پیش‌رو را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌کنم.
 
علیرضا جدیدی اردکانی
سرپرست فرمانداری شهرستان اردکان
۹۷/۱۲/۱۲
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.