پیام تبریک سرپرست فرمانداری اردکان در پی کسب عنوان 'سمن برگزیده ملی' توسط 'انجمن چارسوق کویر اردکان'

شناسه : 153767538

پیام تبریک سرپرست فرمانداری اردکان در پی کسب عنوان 'سمن برگزیده ملی' توسط 'انجمن چارسوق کویر اردکان'در پی کسب عنوان «سمن برگزیده ملی» توسط «انجمن چارسوق کویر اردکان»، علیرضا جدیدی اردکانی سرپرست فرمانداری و رئیس هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان اردکان در پیامی این موفقیت را به مدیرعامل و اعضای این انجمن و مردم شریف اردکان تبریک گفت.
 
متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
سازمان‌های مردم‌نهاد بازوهای پرتوان جامعه و دولت برای پیش‌برد اهداف و ظرفیتی قانونی برای مشارکت‌بخشی آحاد جامعه در فعالیت‌ها هستند که می‌توانند اعتماد بین مردم، دولت‌ها و حاکمیت را ارتقا بخشند.
 
بدون شک سمن‌ها در باور مردم به‌لحاظ عملکرد و بروز و ظهور و نقشی که در ارتباط با مردم ایفا می‌کنند، جایگاه خود را معرفی کرده و خود را به آحاد جامعه و مسئولان می‌شناسانند.
 
انجمن «چارسوق کویر اردکان» یکی از سمن‌های خوش‌نام کشور است که خوشبختانه با فعالیت مثبت و سازنده در سال‌های اخیر موفق به جلب رضایت و اعتماد مردم شده و عنوان «سمن برگزیده ملی» را دریافت داشته است.
 
این‌جانب این موفقیت را به مدیرعامل، اعضای انجمن و مردم شریف اردکان تبریک عرض نموده و تداوم توفیق سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان به‌ویژه «انجمن چارسوق کویر» را در گسترش آگاهی‌ها و کمک به دولت از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
 
توفیق رفیق راه‌تان.
 
علیرضا جدیدی اردکانی
سرپرست فرمانداری و رئیس هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان اردکان
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.